"Doktor Quinn": 3. sezon serialu już od 17 marca!

"Doktor Quinn": 3. sezon serialu już od 17 marca!
Źródło zdjęć: © CBS Drama

14.03.2014 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*"Doktor Quinn" to uwielbiany przez widzów na całym świecie rodzinny western, w którym tytułową postać zagrała Jane Seymour. W marcu polscy widzowie będą mieli okazję śledzić dalsze losy dzielnej pani doktor w 3. sezonie serialu. Jakie wydarzenia zelektryzują tym razem lokalną społeczność i czy doktor Quinn stanie w końcu na ślubnym kobiercu?*

W sezonie 3. w Colorado Springs panuje ożywienie, a to za sprawą przedstawicieli kolei, którzy wytyczają szlak pod nowe tory. Fakt ten dzieli lokalną społeczność na zwolenników (m.in. Jake i Loren) i przeciwników kolei (Horacy i pastor). Doktor Mike głosując „za”, przesądza sprawę podczas obrad rady miasta. Jej postawa nie do końca podoba się Sully’emu, który uważa, że kolej niszczy naturalne środowisko Dzikiego Zachodu. Mało tego, mężczyzna zapowiada, że gdy tylko tory dosięgną Colorado Springs, on wyprowadzi się z miasta bez zastanowienia.

Tymczasem Jake i Loren postanawiają zrobić dobre wrażenie na przedstawicielach kolei. W związku z tym rozwieszają fałszywe szyldy zakładów, których nie ma w miasteczku (na przykład banku, opery czy biblioteki). Przybysze z racji pobliskiej obecności Indian postanawiają, że trasa kolei nie obejmie Colorado Springs. Zmieniają jednak zdanie, gdy dr Quinn pomoże choremu chińskiemu chłopcu, który okaże się być wychowankiem jednego z inwestorów.

Wspomniana fałszywa biblioteka z czasem przestaje być tylko fikcją - za sprawą ojca Michaeli, który po śmierci cały swój księgozbiór zostawił ukochanej córce, ta natomiast postanawia przekazać go miastu. Jednak nie wszyscy mieszkańcy okazują się zwolennikami czytania, a niektórzy wręcz uparcie twierdzą, że książki są wytworem sił piekielnych!

To nie wszystkie perypetie, które spotkają lokalną społeczność w 3. sezonie kultowego serialu. Popłoch w miasteczku wywoła Dorothy, która w gazecie przeczyta informację o zbliżającym się końcu świata. Ludzie zaczną się bać zbliżającej się do Ziemi komety Stowe'a. Na dodatek Brian nieopodal domu znajdzie kawałek meteorytu, co wszyscy uznają za zapowiedź katastrofalnych wydarzeń i zaczną spełniać swoje najskrytsze marzenia w jeden dzień. I na koniec najważniejsza kwestia: czy w 3. sezonie dojdzie wreszcie do ślubu Michaeli z Sullym?

3. sezon serialu *"Doktor Quinn" od poniedziałku 17 marca, w dni powszednie o godz. 18:00. Powtórka następnego dnia o godzinie 9:00 i 14:00. Powtórka odcinków z całego tygodnia w sobotę od godz. 14:00.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,6079,title,Doktor-Quinn,serial.html )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także