Trwa ładowanie...

Gwiazdor reality show zaręczył się z nową partnerką! Już po żałobie?

Zaledwie 10 miesięcy temu Duane Chapman pożegnał swoją zmarłą żonę Beth. Gwiazdor twierdził, że już nigdy się nie ożeni, najwidoczniej zmienił jednak zdanie.

Gwiazdor reality show zaręczył się z nową partnerką! Już po żałobie?Źródło: Getty Images
d46g0hq
d46g0hq

Duane Chapman nie najlepiej będzie wspominać rok 2019. W czerwcu ubiegłego roku gwiazdor amerykańskiego reality show "Dog The Bounty Hunter" pożegnał swoją żonę Beth. Następnie sam zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, po czym jego syn, Leland Chapman, nabawił się kontuzji na planie reality show swojego ojca. Jak się okazało, podczas jednego pościgu zerwał więzadło krzyżowe w kolanie.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Woźniak-Starak planuje ślub przyjaciółki

W sierpniu 2019 r. Duane Chapman zdobył się na bardzo odważną deklarację. Mężczyzna zapowiedział, że już nigdy nie ożeni się ponownie. "Daily Mail" donosił, jakoby gwiazdor obiecał swojej żonie krótko przed jej śmiercią, że "nie będzie innej pani Dog". Mimo tego nie miał zamiaru przestać spotykać się z kobietami. Wychodzi jednak na to, że ostatecznie celebryta złamał swoją obietnicę.

Serwis TMZ poinformował, że już niedługo Duane Chapman po raz kolejny może stanąć na ślubnym kobiercu. Źródło bliskie gwiazdorowi programu "Dog The Bounty Hunter" twierdzą, jakoby mężczyzna oświadczył się swojej nowej partnerce, Francie Frane. Para jest rzekomo bardzo szczęśliwa ze sobą i ma poważne plany na przyszłość.

Po śmierci żony Chapman przez pewien czas był również zaangażowany w romans z Moon Angell, byłą dziewczyną swojego syna. Kobieta zamieszkała nawet z gwiazdorem, by pomóc mu w domowych obowiązkach. Finalnie rozeszli się, pozostając w dobrych relacjach, a ich wspólne zamieszkanie od początku miało być tylko tymczasowe.

d46g0hq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46g0hq