Trwa ładowanie...

"Dog the Bounty Hunter": Córka Beth Chapman o ostatnich chwilach w życiu matki

Od śmierci Beth Chapman, gwiazdy programu "Dog the Bounty Hunter", minęły zaledwie 2 miesiące. Najmłodsza z córek gwiazdy opowiedziała o jej ostatnich dniach życia.

"Dog the Bounty Hunter": Córka Beth Chapman o ostatnich chwilach w życiu matkiŹródło: Getty Images
d2jc5h7
d2jc5h7

"Dog the Bounty Hunter": Córka Beth Chapman o ostatnich chwilach w życiu matki

Rodzina Chapmanów, bohaterów programu "Dog the Bounty Hunter", wciąż jest w żałobie po śmierci Beth Chapman. Blisko dwa miesiące po tym tragicznym wydarzeniu najmłodsza z jej córek zdradziła, jak radziła sobie z cierpieniem po odejściu matki. Bonnie Chapman zdradziła szczegóły dotyczące choroby matki w rozmowie z serwisem SurviorNet, przeznaczonym dla ludzi zmagającym z rakiem.

- Rak ją dosłownie wykończył. Moja mama leżała naga w łazience i powiedziała tacie, by na nią spojrzał. Odpowiedział jej "patrzę na Ciebie", na co ona stwierdziła "nie, masz spojrzeć na mnie". Następnie zaczęła mieć problemy z oddychaniem, do środka wbiegła moja siostra, po czym od razu zadzwoniliśmy po pogotowie. To był ostatni moment, gdy widzieliśmy ją całkowicie przytomną - mówi Bonnie Chapman.

Informacja o śmierci Beth pojawiła się 26 czerwca, parę dni po tym jak znalazła się w szpitalu na Hawajach. Kilka miesięcy przed śmiercią Beth zrezygnowała z chemioterapii, gdy dowiedziała się, że choroba powróciła i nie da się jej już wyleczyć. Z perspektywy Bonnie, jej matka przeżyła ostatnie dni na własnych warunkach.

- W ciągu ostatnich dni, mama nie chciała tracić włosów, zębów. Nie chciała czuć, że się rozkłada na kawałki. Pragnęła pozostać "Beth" najdłużej, jak się da - dodaje Bonnie.

d2jc5h7

"Dog the Bounty Hunter" - rodzinne reality show

Duane i Beth Chapman byli gwiazdami reality show "Dog The Bounty Hunter", przedstawiającego rodzinne przygody łowcy nagród. Program zadebiutował na antenie 31 sierpnia 2004 r. Łącznie wyprodukowano 246 odcinków w ośmiu sezonach. Program był emitowany do 2011 r.

d2jc5h7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jc5h7