Trwa ładowanie...
Doda godnie zastąpi Annę Przybylską w serialu? Mają jedną wspólną cechę

Doda godnie zastąpi Annę Przybylską w serialu? Mają jedną wspólną cechę

Doda pojawi się w nowym sezonie serialu "Daleko od noszy". Pojawiły się już komentarze, że Rabczewska będzie w produkcji kimś na miarę Anny Przybylskiej, która była dobrym duchem ekipy. Co sądzi o tym reżyser serialu, jak Doda odnalazła się na planie ?
Share
d1g2j8n

Piosenkarka w "Daleko od noszy" wcieli się w Anielkę, zwariowaną kierowcę ambulansu. Wystąpi u boku m.in. Hanny Śleszyńskiej, Agnieszki Suchory, Piotra Gąsowskiego oraz Pawła Wawrzeckiego.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć w tym udział. To była niesamowita przygoda, która zapoczątkuje dłuższą współpracę w kolejnym sezonie – przyznała z zadowoleniem wokalistka.

d1g2j8n

Reżyser sitcomu przyznał, że choć kojarzył ją już wcześniej, wpadł na pomysł podjęcia współpracy, gdy wypatrzył ją w teatrze. Przypomnijmy, że ostatnio grała w "Słowniku ptaszków polskich" w Teatrze IMKA. - Doda ma w sobie taki ładunek energii, który jest bardzo pożyteczny przy robieniu komedii. Bo nie da się robić komedii bez pozytywnej energii – powiedział Krzysztof Jaroszyński.

Jak wyglądała praca na planie i kiedy będziemy mogli zobaczyć Dodę w serialu? I co wokalistka ma wspólnego z Anną Przybylską? Dowiecie się z powyższego wideo.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1g2j8n

Podziel się opinią

Share
d1g2j8n
d1g2j8n