Trwa ładowanie...
ycipk-2glbwn

"Detektyw": oto główni bohaterowie 2. sezonu serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Detektyw": oto główni bohaterowie 2. sezonu serialu
(HBO)
ycipk-2glbwn

W poniedziałek, 22 czerwca, rusza 2. sezon serialu HBO *"Detektyw" (org. "True Detective"). Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Każdy z nich funkcjonuje w sieci spisków i zdrad. W rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Poznajcie bliżej granych przez nich bohaterów.*

Akcja 2. sezonu "Detektywa" toczy się w spalonej słońcem Kalifornii. Colin Farrell wciela się w postać Raya Velcoro - stojącego przed dylematami detektywa, który musi być lojalny zarówno wobec swoich szefów w skorumpowanym wydziale policji, jak i gangstera, z którym pracuje.

Podziel się
ycipk-2glbwn

Vince Vaughn występuje jako Frank Semyon - przedsiębiorczy przestępca, który może stracić swoje kryminalne imperium, kiedy podczas próby zalegalizowania interesów, zostaje zabity jego wspólnik.

Podziel się

Rachel Adams gra Ani Bezzerides, detektyw z biura szeryfa, której zasady etyczne stają się przyczyną konfliktu z innymi oficerami oraz systemem, któremu służy.

Podziel się
ycipk-2glbwn

Natomiast Taylor Kitsch wciela się w postać Paula Woodrugha - weterana wojennego i funkcjonariusza drogówki, który ucieka przed traumatyczną przeszłością i przebłyskami wydarzeń związanymi ze skandalem, który... nigdy się nie wydarzył!

Podziel się

W pozostałych rolach występują: Kelly Reilly jako Jordan Semyon, żona Franka i zarazem wspólniczka w interesach, Christopher James Baker jako Blake Churchman, Afemo Omilami jako komendant policji Holloway, Chris Kerson jako Nails oraz James Frain jako porucznik Kevin Burris.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza telewizyjnego hitu jest Nic Pizzolatto. 2. sezon serialu "Detektyw" składa się z ośmiu odcinków. 1. seria zdobyła pięć statuetek Emmy i była nominowana do tej nagrody aż w dwunastu kategoriach. Nic Pizzolatto został nagrodzony m.in. przez Gildię Amerykańskich scenarzystów za najlepszy serial obyczajowy oraz najlepszy nowy serial.

ycipk-2glbwn

Premierowe odcinki 2. sezonu serialu "Detektyw" będzie można oglądać od 22 czerwca w poniedziałki o godz. 3:00 i 22:00 na antenie HBO.

Okazuje się, że w telewizyjnym zobaczymy Weronikę Rosati (więcej na ten temat). Nie jest to jednak pierwszy amerykański serial, w którym zagrała. Jak aktorka wspomina pracę na planie zachodnich produkcji?

ycipk-2glbwn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2glbwn

ycipk-2glbwn
ycipk-2glbwn