Trwa ładowanie...
dms3k6g

"Detektyw": oto główni bohaterowie 2. sezonu serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Detektyw": oto główni bohaterowie 2. sezonu serialu
(HBO)
dms3k6g

W poniedziałek, 22 czerwca, rusza 2. sezon serialu HBO *"Detektyw" (org. "True Detective"). Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Każdy z nich funkcjonuje w sieci spisków i zdrad. W rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Poznajcie bliżej granych przez nich bohaterów.*

Akcja 2. sezonu "Detektywa" toczy się w spalonej słońcem Kalifornii. Colin Farrell wciela się w postać Raya Velcoro - stojącego przed dylematami detektywa, który musi być lojalny zarówno wobec swoich szefów w skorumpowanym wydziale policji, jak i gangstera, z którym pracuje.

Podziel się
dms3k6g

Vince Vaughn występuje jako Frank Semyon - przedsiębiorczy przestępca, który może stracić swoje kryminalne imperium, kiedy podczas próby zalegalizowania interesów, zostaje zabity jego wspólnik.

Podziel się

Rachel Adams gra Ani Bezzerides, detektyw z biura szeryfa, której zasady etyczne stają się przyczyną konfliktu z innymi oficerami oraz systemem, któremu służy.

Podziel się
dms3k6g

Natomiast Taylor Kitsch wciela się w postać Paula Woodrugha - weterana wojennego i funkcjonariusza drogówki, który ucieka przed traumatyczną przeszłością i przebłyskami wydarzeń związanymi ze skandalem, który... nigdy się nie wydarzył!

Podziel się

W pozostałych rolach występują: Kelly Reilly jako Jordan Semyon, żona Franka i zarazem wspólniczka w interesach, Christopher James Baker jako Blake Churchman, Afemo Omilami jako komendant policji Holloway, Chris Kerson jako Nails oraz James Frain jako porucznik Kevin Burris.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza telewizyjnego hitu jest Nic Pizzolatto. 2. sezon serialu "Detektyw" składa się z ośmiu odcinków. 1. seria zdobyła pięć statuetek Emmy i była nominowana do tej nagrody aż w dwunastu kategoriach. Nic Pizzolatto został nagrodzony m.in. przez Gildię Amerykańskich scenarzystów za najlepszy serial obyczajowy oraz najlepszy nowy serial.

dms3k6g

Premierowe odcinki 2. sezonu serialu "Detektyw" będzie można oglądać od 22 czerwca w poniedziałki o godz. 3:00 i 22:00 na antenie HBO.

Okazuje się, że w telewizyjnym zobaczymy Weronikę Rosati (więcej na ten temat). Nie jest to jednak pierwszy amerykański serial, w którym zagrała. Jak aktorka wspomina pracę na planie zachodnich produkcji?

dms3k6g

Podziel się opinią

Share

dms3k6g

dms3k6g
dms3k6g