Dereszowska i Przybylska otwierają "Klub Szalonych Dziewic"

Dereszowska i Przybylska otwierają "Klub Szalonych Dziewic"
Źródło zdjęć: © TVN

25.09.2009 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 września telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego pt.:„Klub Szalonych Dziewic”. Premierę produkcji zobaczymy w 2010 roku.

W rolach czterech przyjaciółek, które znają się jeszcze z czasów liceum wystąpią: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Monika Buchowiec i Dominika Łakomska. Partnerować im będą: Szymon Bobrowski, Jacek Poniedziałek, Kuba Wesołowski oraz Adam Woronowicz.

„Klub Szalonych Dziewic” to odważna obyczajowo opowieść o współczesnych kobietach z dużego miasta: ambitnych, śmiałych, seksownych i inteligentnych. Rytuałem bohaterek są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku rozmawiają bez zahamowań o seksie, facetach i codziennych zdarzeniach.

Bohaterki z „Klubu Szalonych Dziewic” różnią się od innych kobiecych postaci do tej pory przedstawianych w polskich produkcjach - są bardziej wyemancypowane i przebojowe. Te niezależne kobiety, które za odwagę bycia sobą płacą wysoką cenę. – powiedział Dariusz Gąsiorowski producent i Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN.

Każda z przyjaciółek dąży do szczęścia, choć idą różnymi drogami i często chcą od życia czegoś innego. Te drogi determinują ich związki z mężczyznami, pozbawione schematów i klasycznego myślenia o wspólnym życiu. Paradoksalnie bohaterki serialu, tak jak wiele współczesnych kobiet mają lepiej dobrane sukienki niż mężczyzn. Zarówno szczęście jak i ukochany mężczyzna są przecież w obecnym świecie trudne do zdobycia i jeszcze trudniejsze do utrzymania.

Serial jest produkowany na zlecenie TVN przez firmę Endemol. Za produkcję odpowiadają: po stronie TVN Dariusz Gąsiorowski i Dorota Chamczyk, a po stronie Endemol Marta Grela – Gorostiza.

Serial oparty jest na holenderskim formacie „ROZENGEUR & WODKA LIME”, emitowanym z sukcesem w latach 2001-2006 na antenie RTL 4. „Klub Szalonych Dziewic” wyreżyserują: Robert Wichrowski i Kinga Lewińska. Autorem zdjęć będzie Jeremi Prokopowicz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także