Trwa ładowanie...

Darmowe seriale z czasów PRL-u. Świetna decyzja TVP

Telewizja Polska udostępniła na należącej do niej platformie VOD pakiet darmowych seriali z czasów PRL. To nie lada gratka dla fanów kultowych polskich produkcji.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Kurski
Jacek KurskiŹródło: PAP, Fot: Artur Żmijewski
dgno0ux

TVP postanowiła za darmo udostępnić w sieci kilka popularnych i darmowych seriali. Widzowie zobaczą ponad 20 produkcji. Będą to m.in. "Alternatywy 4", "Daleko od szosy" albo "07 zgłoś się".

"Seriale z czasów PRL mogą wywoływać różne opinie. Z jednej strony zarzuci się im element propagandowy, przekłamywanie historii (Czterej pancerni i pies, Stawka większa niż życie), z drugiej strony trzeba przyznać, że to naprawdę dobrze wykonane czy zagrane produkcje. Z jednej strony ciężko czasem znaleźć dla nich konkurencję w dzisiaj tworzonych tytułach, z drugiej strony ktoś stwierdzi, że już mu się przejadły te same tytuły powtarzane w telewizji publicznej co kilka kwartałów. Co ciekawe, ten ostatni zarzut nierzadko podnoszą ludzie, którzy w całości danego serialu nie widzieli. A powinni – czasem są to prawdziwe perełki. Teraz nadarza się ku temu świetna okazja" - czytamy na stronie Antyweb.pl (zachowano oryginalną pisownię).

Do tej pory za oglądanie starych seriali na stronie vod.tvp.pl trzeba było sporo zapłacić. Szczęśliwą nowiną pochwalił się na Twitterze prezes Jacek Kurski.

Siedziba TVP na ul. Woronicza WP.PL
Siedziba TVP na ul. WoroniczaŹródło: WP.PL
   Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dgno0ux

Podziel się opinią

Share
dgno0ux
dgno0ux