Nie poznacie go po metamorfozie. Daniel z "Kanapowców" wygląda jak inny człowiek

Tak wyglądał Daniel na początku programu
Tak wyglądał Daniel na początku programu
Źródło zdjęć: © ddtvn

08.05.2022 15:59, aktual.: 08.05.2022 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny sezon programu "Kanapowcy" dobiega końca. Wielki finał już we wtorek 10 maja. Jak wielkie postanowienia i cele uczestników? O efektownej metamorfozie w "DDTVN" opowiedział Daniel Płoński.

Daniela Płońskiego poznaliśmy, kiedy zgłaszając się do programu, miał dużą nadwagę. Ważył 128 kg i nie wyobrażał sobie życia bez jedzenia, które było uzależnieniem. Ulubionym miejscem Daniela było natomiast łóżko. Uwielbiał leżeć i godzinami oddawać się życiu w internecie. Borykał się również z nadciśnieniem i cukrzycą, więc nadwaga miała wpływ nie tylko na życie prywatne, ale i zdrowotne. Jak odmienił się jego los po metamorfozie?

- Schudłem 39 kilo, to jest w historii programu najlepszy wynik. Ja wcześniej wchodziłem do sklepów i pierwsze co, pytałem się, czy są rozmiary cztery bądź pięć XL. Teraz chodzę do sklepu i czasami L jest za duża. To jest niebo a ziemia. Musiałem wymienić nawet buty, bo stopy też mi delikatnie zmalały - opowiadał w programie.

Daniel przyznał, że sama metamorfoza nie była łatwa i kosztowała go wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy oraz pomocy specjalistów.

- Proces odchudzania jest bardzo ciężki i wymagający. To jest ciężka praca, która się opłaca. Ja całe życie byłem pulchny, natomiast około pięciu lat zajęło mi takie "zapuszczanie się". Na początku programu wychodziłem z założenia, że grube jest piękne. Tłumaczyłem tak swoją otyłość i choroby z tym związane – cukrzyca i nadciśnienie. W tym momencie mam ciało sportowca, wygrałem życie. Bez tabletek, bez insuliny.

To jednak nie koniec pracy. Najtrudniejszym zadaniem będzie utrzymanie sylwetki, bez powrotu do starych nawyków. Potrzebna będzie konsekwencja i silna wola.

Tak wyglądał Daniel na początku programu(ddtvn)
Tak wyglądał Daniel na początku programu(ddtvn)

W tym sezonie "Kanapowców" bohaterami programu było sześcioro mieszkańców Kielc. Do finału jednak nie wszyscy dotarli. W przedostatnim odcinku z udziału zrezygnowali Leszek oraz Marek. Już 10 maja przekonamy się, kto wejdzie do walki w klatce.

Daniel przeszedł wielką metamorfozę
Daniel przeszedł wielką metamorfozę© ddtvn
Daniel przeszedł wielką metamorfozę
Daniel przeszedł wielką metamorfozę© ddtvn
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także