Trwa ładowanie...

"Dance Dance Dance": widzowie zarzucają Egurroli, że jest zbyt srogi. Słusznie?

Agustin Egurrola jest nowym nabytkiem stacji TVP. Po głośnym transferze z TVN-u chyba próbuje mieć mocne wejście... Nie patyczkuje się z uczestnikami "Dance Dance Dance", a nie wszystkim się to podoba!

Share
"Dance Dance Dance" to jeden z programów TVP. Agustin Egurrola pracuje w nim od niedawna. Wcześniej był związany z TVN-em
"Dance Dance Dance" to jeden z programów TVP. Agustin Egurrola pracuje w nim od niedawna. Wcześniej był związany z TVN-em
d2iy9lc

Do tej pory w tanecznym show TVP "Dance Dance Dance" najbardziej srogim jurorem była Ida Nowakowska, która jest profesjonalną tancerką. Osoby towarzyszące jej w jury spełniały głównie role przyjaznego "bufora" (jak kiedyś Robert Kupisz czy dziś Joanna Jędrzejczyk) albo były tam po to, by robić show wokół siebie (Anna Mucha).

Teraz uczestnicy muszą się mierzyć z dwoma surowymi jurorami i nie jest łatwo! Zwłaszcza że w tym sezonie naprawdę trudno znaleźć kogoś, kto zasługuje na same dziesiątki.

Podczas ostatniego odcinka Egurrola nie wahał się mówić, co myśli. "Dostało się" Oliwii, koleżance Roksany Węgiel. Oceniając ich występ, powiedział dziewczynie:

Layer 1

Mam wrażenie, że jest to twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. W pierwszej części twoje ciało nie było wyprostowane w ani jednej części.

Okazało się, że dla nastolatki problemem okazały się być wysokie obcasy. Dziewczyna miała takie obuwie na sobie drugi raz w życiu. A co dopiero mówić o tańcu w nim!

d2iy9lc

Widzowie mają więcej pobłażania dla uczestniczek niż juror i nie kryją oburzenia w sieci. Piszą, że Agustin powinien zastosować taryfę ulgową wobec dziewczyny. Zgadzacie się z tymi głosami? Komentarz Egurroli rzeczywiście był taki srogi?

Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2iy9lc

Podziel się opinią

Share
d2iy9lc
d2iy9lc