Trwa ładowanie...

Dance, dance, dance. Patrycja Kazadi zalała się łzami na scenie

Ćwierćfinał "Dance Dance Dance" był dla Patrycji Kazadi prawdziwym rollercoasterem. Piosenkarka nie potrafiła opanować emocji i rozpłakała się podczas oceny jurorów. Kto doprowadził Patrycję Kazadi do łez?

Dance, dance, dance. Patrycja Kazadi zalała się łzami na scenieŹródło: ONS.pl
d2awzht
d2awzht

W ćwierćfinale "Dance, Dance, Dance" wszyscy uczestnicy zatańczyli solówkę. Twórcy programu znacznie podkręcają tempo, a wymagające treningi dają się we znaki wszystkim gwiazdom. Patrycja Kazadi w 6. odcinku "Dance, Dance, Dance" zatańczyła jako pierwsza choreografię do piosenki "Dirty" Christiny Aguilery. Jednak podczas przygotowań do odcinka Patrycja nie chciała wykonać wyzywających elementów tańca.

"W życiu tego nie zrobię! To ogląda moja babcia" - powiedziała Kazadi. Następnie dodała, że ma bardzo bliski kontakt z babcią, która jest konserwatywna i religijna. Patrycja stwierdziła, że wykonując wulgarne gesty, sprawi babci przykrość.

Patrycja Kazadi rozpłakała się w "Dance, Dance, Dance"

Ta sytuacja podłamała zwyczajową śmiałość Patrycji Kazadi, co oczywiście zauważyli jurorzy. Ewa Chodakowska powiedziała, że bycie wyzwoloną i dominującą kobietą wpływa pozytywnie na pewność siebie. "Jesteś artystką, która wchodzi w rolę, nikt nie ocenia cię przez ten pryzmat" - dodała trenerka i dała Partycji Kazadi 10 punktów.

Robert Kupisz dodał: "Widziałem, z czym się zmierzyłaś, było ci trudno przezwyciężyć pewne rzeczy." Za to projektant obniżył swoją ocenę o pół punktu, przyznając Kazadi notę w wysokości 9,5.

d2awzht

Ida Nowakowska pochwaliła występ Patrycji Kazadi. Piosenkarka nie była w stanie opanować emocji i rozpłakała się na scenie "Dance, Dance, Dance".

Ida Nowakowska dała 10 punktów Patrycji Kazadi

Choreografia spodobała się jurorce tak bardzo, że po raz pierwszy w programie "Dance, Dance, Dance" Ida Nowakowska przyznała uczestnikowi maksymalną liczbę 10 punktów. Kobieta dodała, że "to było show, na które czekała".

Patrycja Kazadi za kulisami "Dance, Dance, Dance" stwierdziła, że rozpłakała się ze szczęścia, ponieważ "ciężko się słucha komplementów, zwłaszcza od takich osób".

Czy Patrycja Kazadi zasłużyła na pierwsze w historii "Dance, Dance, Dance" 10 punktów od Idy Nowakowskiej?

d2awzht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awzht