Trwa ładowanie...

"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska zraniła się podczas występu solo

Kasia Dziurska w 5. odcinku "Dance, Dance, Dance" mocno walczyła, aby razem z Emilem dostać się do ćwierćfinału. Podczas występu solowego pojawiła się krew!

"Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska zraniła się podczas występu soloŹródło: Materiały prasowe
dscwddo
dscwddo

Kasia Dziurska i Emil Gankowski pomimo częstej krytyki ze strony jurorów, bardzo dobrze radzą sobie jako tancerze, choć oboje zawodowo zajmują się fitnessem. Świetnie idzie im na parkiecie — pomimo porażek (np. upadku Kasi Dziurskiej)
mocno prą do przodu. Nie inaczej było w 5. odcinku "Dance, Dance, Dance".

Kasia jako ostatnia tańczyła solówkę. Poprzeczkę miała zawieszoną wysoko, ponieważ dostała układ Maddie Ziegler z wideo Sii "Chandelier". Kasia nie zauważyła, że w trakcie występu zraniła się w rękę, na co zwróciła uwagę Ida Nowakowska. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy towarzyszący Kasi Tomasz Kammel ogłosił, że Kasi i Emilowi brakuje 9 punktów do przejścia dalej, a jurorzy mieli wystawić trenerce personalnej oceny na kartkach.

Ostatecznie Kasia za występ solo w "Dance, Dance, Dance" dostała 29,5 punktu, czym zapewniła sobie i Emilowi przejście do ćwierćfinału. Z programem "Dance, Dance, Dance" tuż przed podium pożegnali się Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak.

Kasia Dziurska napisała na Instagramie, że tych emocji nie da się opisać: "Razem z @emilian gankowski dziękujemy Kochani za obecność! Widzimy się za tydzień".

dscwddo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dscwddo