Trwa ładowanie...
dez88nj

"Dance, dance, dance": Kasia Dziurska znów zatańczy układ, podczas którego zaliczyła bolesny upadek

W półfinale "Dance, Dance, Dance" Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie zatańczą choreografię, w której mistrzyni fitness z impetem uderzyła w element scenografii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Dziurska ponownie wykona wymagającą choreografię
Kasia Dziurska ponownie wykona wymagającą choreografię (Materiały prasowe)
dez88nj

Już w najbliższą sobotę, uczestnicy tanecznego show TVP2, ponownie wykonają w duecie wybraną choreografię, którą prezentowali we wcześniejszych odcinkach. Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdecydowali się jeszcze raz stawić czoła układowi z klipu Pink "Try".

Zobacz także: "Dance, dance, dance": Dramatyczny upadek w show TVP. Wszyscy zamarli

- Oboje chcieliśmy zatańczyć jeszcze raz Pink, bo jesteśmy perfekcjonistami - mówił podczas przygotowań do występu Emil Gankowski.

dez88nj

Zobaczcie wideo:

Przypomnijmy, że to właśnie w trakcie wykonywania tej trudnej choreografii z elementami akrobatyki, Kasia nie złapała żyrandola i spadła na element scenografii. Mimo bolesnego upadku uczestnicy dokończyli występ i przeszli do kolejnego odcinka "Dance, Dance, Dance".

Zobacz także: "Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska zraniła się podczas występu solo

- Mam sporego stresa, żeby to wyszło… - mówiła na treningach przed półfinałem podenerwowana Kasia Dziurska.

02.04.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR - REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE
N/Z WYSTEP EMILIAN GANKOWSKI I KATARZYNA DZIURSKA Materiały prasowe
02.04.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR - REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z WYSTEP EMILIAN GANKOWSKI I KATARZYNA DZIURSKA

Uczestniczka show probowała też odpowiedź na pytanie, dlaczego w trzecim odcinku, kiedy po raz pierwszy tańczyli do "Try", doszło do wypadku.

dez88nj

- Dlaczego to nie wyszło? To jest sekunda - rozluźnienie, spocona ręka… Przecież ja się trzymałam… - zastanawiała się Dziurska.

Materiały prasowe

W materiale wideo możecie zobaczyć, że tuż po występie, Kasia i Emil zdruzgotani wybiegli ze studia nagraniowego. Dlaczego? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05 w TVP2.

dez88nj

Podziel się opinią

Share

dez88nj

dez88nj