Trwa ładowanie...
d2zef1i

"Dance dance dance": Gąsiewska i Zdrójkowski trenują do pierwszego występu. Zobaczcie wideo

Rusza nowe, taneczne show TVP2. Jedną z par, którą w nim zobaczymy, jest Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Jak sobie radzą na parkiecie? Zobaczcie wideo zza kulis!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podjęli taneczne wyzwanie
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podjęli taneczne wyzwanie (tvp, Fot: Jan Bogacz)
d2zef1i

"Dance, Dance, Dance" to nowe taneczne show stacji TVP. Celebryci w towarzystwie profesjonalnych tancerzy będą odtwarzać choreografie ze słynnych teledysków. Uczestnicy będą też musieli zaprezentować się w solowym tańcu. Wśród sześciu par, które będą rywalizowały ze sobą na parkiecie, zobaczymy Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego.

Właśnie pojawiło się nagranie z prób do wspólnego występu Wiktorii i Adama. Najmłodsi uczestnicy programu zmierzą się z choreografią z klipu „What About Us” Pink. Zobaczcie, jak z tańcem współczesnym poradzili sobie Gąsiewska i Zdrójkowski.

Dance Dance Dance tvp
Dance Dance Dance (tvp, Fot: Jan Bogacz)

- To bardzo wymagająca choreografia, która potrafi sprawić ogromny problem profesjonalnym tancerzom. Wiktoria i Adam muszą dodatkowo odegrać emocje towarzyszące utworowi Pink. Mają naprawdę trudne zadanie - zdradza jeden z choreografów pracujących na planie.

Dance Dance Dance tvp
Dance Dance Dance (tvp, Fot: Jan Bogacz)

Jak myślicie, jakie mają szanse w "Dance, Dance, Dance"? Oboje zdobyli już dowiadczenie w "Tańcu z gwiazdami", ale mają sporą konkurencję. W tanecznym show zobaczymy także Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem, Monikę Mazur z Darkiem Wieteską, Patricię i Victorię Kazadi, Klaudię Halejcio z Pauliną Krupińską oraz Katarzynę Dziurską z Emilem Gankowskim.

d2zef1i

Ich popisy taneczne ocenią jurorzy: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

    tvp
(tvp, Fot: Jan Bogacz)

Premierowy odcinek "Dance, Dance, Dance" już w najbliższą sobotę, 2 marca o godz. 20:05 w TVP2. Będziecie oglądać?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zef1i

Podziel się opinią

Share
d2zef1i
d2zef1i