Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
dance dance dance

"Dance Dance Dance": Anna Mucha zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"

Kolejny odcinek "Dance Dance Dance" dostarczy widzom sporych emocji. - Jestem kompletnie rozwalona. Miałam dreszcze i cała się trzęsę - powie zapłakana Anna Mucha po występie jednego z duetów.

Share
"Dance Dance Dance": Anna Mucha zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"
Źródło: Materiały prasowe
d1h0387

Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji "Dance Dance Dance". W najbliższą sobotę (4 kwietnia) Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie. Występ jednego z duetów doprowadzi Annę Muchę do łez.

- Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście, niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka "Dance Dance Dance".

d1h0387

Który duet doprowadził do łez Annę Muchę? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Będziecie oglądać?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1h0387

Podziel się opinią

Share
d1h0387
d1h0387