Trwa ładowanie...
d2juupt
Megafon.pl

"Daleko od noszy": Doda dołączyła na stałe do obsady serialu

To już pewne. Doda pracuje nad aktorską karierą. Gwiazda potwierdziła udział w komediowym cyklu "Daleko od noszy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Daleko od noszy": Doda dołączyła na stałe do obsady serialu
(ONS.pl)
d2juupt

Polska wokalistka, znana z zespołu Virgin, ma wcielić się we wracającej na antenę Polsatu produkcji w zwariowaną, pełną energii Anielkę. Kobieta, łamiąc przepisy drogowe, traci prawo jazdy. Ponadto sąd nakłada na nią obowiązek prac społecznych. Jak zapewnia gwiazda, postać ma pojawiać się regularnie na ekranie.

Fani "Daleko od noszy" doczekają się cyklu po 6-letniej przerwie. Przypomnijmy, że akcja sitcomu toczy się na oddziale chirurgicznym w Szpitalu Miejskim w Warszawie. Do obsady wracają Paweł Wawrzecki, Hanna Śleszyńska i Agnieszka Suchora. Premiera planowana jest na wiosnę. Poza Dodą, dołączyła także Katarzyna Glinka.

Warto też dodać, że Rabczewska ma już za sobą aktorski debiut - mogliśmy ją oglądać w "Sercu na dłoni" Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę - "Rany". Jej utwory znane są również widzom z komedii "Wkręceni" i "Kac Wawa". Wystąpiła ponadto w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny i w Teatrze Imka w Warszawie.

d2juupt

Niedawno piosenkarka, poinformowała, że założyła też firmę producencką i będzie realizować filmy. Wcześniej wyjawiła, iż zagra u Patryka Vegi w następcy obrazu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", w którym z kolei pojawił się utwór Virgin, "Niebezpieczna kobieta". 10 listopada ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, "Choni".

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Zobacz także: Doda o "Daleko od noszy": "W tej serii wystąpiłam epizodycznie, w kolejnej będę co odcinek"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt