Daisy Coleman popełniła samobójstwo. Kilka godzin wcześniej miała interwencję

Daisy Coleman miała 23 lata
Daisy Coleman miała 23 lata
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.08.2020 16:17, aktual.: 01.03.2022 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daisy Coleman znana z głośnego dokumentu Netfliksa odebrała sobie życie 4 sierpnia. Tego samego dnia jej matka zadzwoniła na policję, bo bała się o życie córki. 23-latka do ostatniej chwili nie dała po sobie niczego poznać.

Daisy Coleman była jedną z bohaterek "Audrie & Daisy" z 2016 r., w którym przedstawiono jej wstrząsającą historię. Daisy miała 14 lat, gdy została zgwałcona przez 17-latka. Chłopak nie poniósł żadnych konsekwencji, gdyż w sprawę zaangażował się jego dziadek, wpływowy polityk. Coleman przeszła przez piekło, gdy po nagłośnieniu sprawy gwałtu stała się celem ataków i szykanowania. Została jednak aktywistką walczącą o prawa ofiar przemocy seksualnej, założyła fundację i rozwijała się jako tatuatorka. Niestety w tym czasie wielokrotnie próbowała odebrać sobie życie. 

Jak dowiedział się TMZ, Daisy Coleman zginęła w swoim mieszkaniu w Colorado 4. sierpnia późnym popołudniem. Wcześniej, około godziny 16 do jej drzwi zapukali ratownicy medyczni i specjalista od kryzysowych interwencji. Przyjechali tam po telefonie matki Daisy, która zawiadomiła policję, że jej córka może targnąć się na swoje życie.

Coleman przez ponad godzinę rozmawiała z ekipą ratunkową, nie dając po sobie poznać, że myśli o samobójstwie. 23-latka wydawała się stabilna, dlatego nie było żadnych podstaw, by zabrać ją do szpitala czy udzielić innego rodzaju pomocy. Niestety o 20:30 policja odebrała kolejny telefon w sprawie Coleman.

Tym razem dzwoniła jej przyjaciółka, która poinformowała o tragedii. Z jej słów wynikało, że kobieta odebrała sobie życie strzelając z pistoletu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (139)
Zobacz także