Seriale polskieCzy Karalus przyjął rolę w "Uchu Prezesa" ze względu na poglądy polityczne? "Aktor powinien mieć swoje zdanie"

Czy Karalus przyjął rolę w "Uchu Prezesa" ze względu na poglądy polityczne? "Aktor powinien mieć swoje zdanie"

Czy Karalus przyjął rolę w "Uchu Prezesa" ze względu na poglądy polityczne? "Aktor powinien mieć swoje zdanie"
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

25.07.2017 15:19, aktual.: 25.07.2017 17:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Kalarus wciela się w bardzo charakterystyczną postać w serialu "Ucho Prezesa". Aktor odgrywa rolę Antoniego Macierewicza. W rozmowie z nami zdradził, czy spodziewał się tak dużego sukcesu i czy jego poglądy polityczne mają jakikolwiek wpływ na decyzje zawodowe.

Na jednej z poniedziałkowych manifestacji w obronie niezależności sądów pojawił się Wojciech Kalarus, który również nie godzi się na to, co aktualnie dzieje się w naszym kraju. Czy decyzję o udziale w "Uchu Prezesa" podjął ze względu na poglądy polityczne.
- Nigdy nie przyjmuję propozycji zawodowych ze względu na poglądy polityczne. Traktuję to jako wyzwanie zawodowe i artystyczne. Oczywiście aktor powinien mieć swoje zdanie na temat tego, co dzieje się w kraju. Nie uważam jednak, że scena czy projekty artystyczne służą do ich wyrażania.

Nie da się ukryć, że serial "Ucho Prezesa" cieszy się ogromną popularnością. Internauci dzielą się spostrzeżeniami niemal po każdym odcinku w sieci. Czy Wojciech Kalarus przewidział, że widzowie aż tak polubią bohaterów produkcji?
- Spodziewałem się, że to będzie sukces, ale nie przypuszczałem, że przyjmie on taką miarę. Niektóre teksty przeszły przecież do języka powszechnego.

A co wydarzy się w kolejnym sezonie, który będzie miał premierę zaraz po wakacjach?
- Wszystkie te wydarzenia, które się działy latem, będą miały odzwierciedlenie w drugim sezonie. Nie mogę nic więcej zdradzić. Zachęcam do oglądania.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (71)
Zobacz także