Będzie więcej odcinków. Najodważniejszy serial Netfliksa

"Sex/Life" rozgrzał widzów Netfliksa.
"Sex/Life" rozgrzał widzów Netfliksa.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | materiały prasowe

28.09.2021 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy sezon serialu "Sex/Life" stał się jednym z najpopularniejszych programów Netfliksa w historii. W ciągu pierwszego miesiąca oglądany był w 67 mln gospodarstw domowych na całym świecie. Decyzja o realizacji drugiego sezonu musiała być więc pozytywna.

Informacja na temat kontynuacji przebojowego serialu pojawiła się na Instagramie, na oficjalnym koncie produkcji Netfliksa pod hasłem "Czy jesteś gotowy na więcej?". W krótkim spocie twórcy "Sex/Life" chwalą się imponującą oglądalnością serialu oraz entuzjastycznymi opiniami fanów.

Autorka scenariusza i showrunnerka Stacy Rukeyser nie kryje ogromnej satysfakcji: "Jestem bardzo zainspirowana, kiedy myślę o tych wszystkich kobietach z całego świata, które dzielą się swoimi opiniami i piszą, że serial przemawia do nich w bardzo osobisty sposób".

"Sex/Life" miał premierę pod koniec czerwca bieżącego roku. Romantyczny dramat o "kobiecych pragnieniach" z miejsca stał się przebojem na całym świecie. W tym także i w naszym kraju. Według rankingu oglądalności, który został opublikowany przez prezesa Netfliksa, "Sex/Life" jest czwartym najpopularniejszych serialem w historii największej platformy streamingowej. Przez pierwszy miesiąc oglądany był w 67 mln gospodarstw domowych.

Bohaterką amerykańskiego serialu jest Billie Connelly, z pozoru zwyczajna żona i matka, mająca u boku stabilnego męża, na którego zawsze może liczyć. Jej życie jest poukładane i do bólu przewidywalne. Znudzona kobieta ma za sobą burzliwą przeszłość i coraz częściej zaczyna ją wspominać. Ciężką pracę w Nowym Jorku, ale i ostre imprezy.

Billie zaczyna prowadzić dziennik, w którym zapisuje swoje wspomnienia. Akcja serialu nabiera rozpędu, gdy dziennik trafi w ręce męża, a w życiu kobiety pojawi się dawny "obiekt pożądania".

Zdjęcia do drugiego sezonu "Sex/Life" mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Scenariusza Stacy Rukeyser jest już gotowy i został zaakceptowany przez producentów. Wszystko więc wskazuje na to, że dalsza część serialu pojawi się na platformie streamingowej w przyszłym roku.

Źródło artykułu:WP Film
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także