Trwa ładowanie...
ycipk-437tvl
Informacja prasowa
Rozrywka

"Cztery wesela": dajcie się zaprosić do wspólnej zabawy

"Cztery wesela" to rozrywkowa propozycja Polsatu na zimowe wieczory. Kolejne cztery uczestniczki zmierzą się w rywalizacji o nagrodę główną - 25 tys. zł. Jakie mają pomysły na zwycięstwo?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cztery wesela": kolejny odcinek przed nami
"Cztery wesela": kolejny odcinek przed nami (polsat)
ycipk-437tvl

Dobra mina ponad wszystko? Czy szczerość i autentyczność? Bohaterki "Czterech wesel", najnowszego programu Polsatu, bywają wobec siebie krytyczne, ale zdarzają się także chwile, gdy zapominają o rywalizacji. Łączy je przecież tak wiele – każda rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Poznajcie uczestniczki kolejnego odcinka!

Spokojna i stonowana Kasia jest wymagająca i krytyczna. Oczywiście szczególnie wtedy, gdy chodzi o konkurentki programu "Cztery Wesela". Jako pierwsza zaprosi na ślub w stylu glamour. Królować będzie elegancja i szyk. A skoro o szyku mowa, to... panna młoda wystąpi aż w dwóch sukniach ślubnych!

Zobacz wideo: Izabela Janachowska o ślubnych trendach

ycipk-437tvl

Sonia ceni luz i swobodę, a jej wesele w stylu hawajskim tylko to potwierdzi. Uroczystości odbędą się na świeżym powietrzu pod gołym niebem z trawą zamiast parkietu. Pierwszy taniec państwo młodzi odtańczą boso!

polsat
Podziel się

Katarzyna to perfekcjonistka w każdym calu, która ufa jedynie sobie. Dlatego większość czynności przedweselnych wykona samodzielnie - m.in. wszelkie dekoracje w kościele i na sali. Zamierza także sama się pomalować i uczesać.

ycipk-437tvl

Anastazja pochodzi z Ukrainy. Na jej weselu pojawią się elementy kultury i tradycji ukraińskiej, jak np. przekazanie przez matki pary młodej rodzinnego ognia. Bardziej niż na wygranej zależy jej na dobrych relacjach pomiędzy pozostałymi uczestniczkami.

polsat
Podziel się

Która panna młoda okaże się najlepsza w ślubnej rywalizacji, przekonamy się już 9 stycznia o godz. 20:05 w Polsacie.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-437tvl

ycipk-437tvl
ycipk-437tvl