Trwa ładowanie...

Czarnoskóra uczestniczka w "Projekt Lady". Mentorka o rasizmie

Już 17 maja wystartuje kolejny sezon "Projektu Lady". 13 krnąbrnych uczestniczek będzie pracowało nad swoimi manierami pod okiem trzech mentorek.

Share
Czarnoskóra uczestniczka w "Projekt Lady". Mentorka o rasizmie
Źródło: Materiały prasowe
dw1ub5o

Już niebawem na antenie zadebiutuje kolejna edycja "Projektu Lady". Do tej pory w programie brały udział tylko z naszego kręgu kulturowego. Tym razem pojawi się też jednak czarnoskóra dziewczyna, co wywoła wiele kontrowersji wśród pozostałych mieszkanek pałacu. W rozmowie z "Faktem" na ten temat wypowiedziała się jedna z mentorek, Irena Kamińska-Radomska. Co powiedziała?

ZOBACZ: Rozenek dzieli się doświadczeniem: "Kto marzy o pracy w mediach, musi robić swoje"

- Pojawiły się panie z innych kultur. Wiadomo, że wtedy komunikacja międzyludzka jest trudniejsza, inaczej postrzegamy swoje zachowania, inne są oczekiwania zarówno tych osób reprezentujących inne kultury, jak i nasze. Były pewne zgrzyty.

dw1ub5o

W show zobaczymy również Małgorzatę Rozenek, która pozostaje w roli prowadzącej. Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i tutaj nie będzie brakowało emocji. Finalistki z poprzednich edycji "Projekt Lady" przeszły kolosalną metamorfozę i zmieniły swoje życie.

Patrycja Wieja obecnie jest trenerką fitness i buduje swoją karierę. Julia Jaroszewska postanowiła rozwijać swoją pasję i zajęła się śpiewaniem. Wystąpiła też w kilku programach telewizyjnych i rozwinęła swój profil w mediach społecznościowych.

Czy finalistki najbliższej edycji też zmienią się nie do poznania?

dw1ub5o

Podziel się opinią

Share
dw1ub5o
dw1ub5o