Trwa ładowanie...
d23gcg9

"Czar par": uczestnicy na ostatniej prostej. Wiemy, kto powalczy w finale

"Czar par" dobiega końca. Uczestnicy znaleźli się praktycznie na ostatniej prostej – w półfinale walczyli o wejście do najważniejszego odcinka. Przypomnijcie sobie, co się działo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy "Czaru par" zmierzyli się w półfinale
Uczestnicy "Czaru par" zmierzyli się w półfinale (tvp)
d23gcg9

O główną nagrodę w programie walczyło już tylko 5 par. I choć półfinałowemu odcinkowi towarzyszył świąteczny nastrój, bo emisja zbiegła się w czasie z Mikołajkami, zawodnicy musieli się wykazać nie mniejszym sprytem niż w poprzednich tygodniach. Ich zmagania w roli specjalnego eksperta oceniała tym razem Anna Mucha.

Zobacz wideo: "Czar Par": kultowy program lat 90. powrócił

W odcinku tradycyjnie nie zabrakło testu na zgodność par dotyczący spędzania wolnego czasu. Najpierw odpowiadały panie, później panowie. Emocji było sporo, zwłaszcza że Iwonie i Kubie właśnie w tym zadaniu powinęła się noga.

d23gcg9

Następnie przyszedł czas na przyjemniejsze wyzwania – pary musiały wspólnie ubierać choinkę. Następnie przetestowano ich umiejętność przetrwania w ekstremalnych warunkach: panowie musieli piłować i budować, a panie m.in. wbijać gwoździe. Tu liczył się nie tylko czas, ale i umiejętności. Najszybciej z zadaniem poradzili sobie Beata i Tomek.

   tvp

W kolejnej konkurencji pary musiały przygotować… eliksir miłości według przepisu podanego przez Dorotę Chotecką i Radosława Pazurę. Asami w tym zadaniu okazali się Beata i Piotr. O tym jednak, kto dostał się do finału zdecydowała dopiero dogrywka.

Do ostatniego odcinka przeszły tylko cztery pary: Katarzyna i Krzysztof, Beata i Tomasz, Iwona i Kuba oraz Beata i Piotr. To oni właśnie zawalczą o główną nagrodę. Jesteście ciekawi wielkiego finału?

d23gcg9

Podziel się opinią

Share

d23gcg9

d23gcg9