Trwa ładowanie...
24-02-2011 09:59

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" znów na antenie

Share
"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" znów na antenieŹródło: Polsat
d2upzw0

Kontynuacja premierowego, szóstego sezonu serialu *„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”już od czwartku. Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi kolejne dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i zabójstwa. Ludzie mogą kłamać - dowody nigdy!*

Nowe odcinki z szóstego sezonu serialu to kolejne zadania dla ekipy nowojorskiego CSI. Detektyw Taylor (Gary Sinise) i detektyw Bonasera (Melina Kanakaredes)
oraz ich współpracownicy: Danny Messer (Carmine Giovinazzo), Lindsay Monroe (Anna Belknap)
, Sheldon Hawkes (Hill Harper)
, Don Flack (Eddie Cahill)
, Sid Hammerback (Robert Joy) i Adam Ross (A.J. Buckley) rozwiązują najbardziej zawikłane przestępstwa wielkiej amerykańskiej metropolii.

Powodzenie w coraz trudniejszych śledztwach eksperci nowojorskiego CSI zawdzięczają przede wszystkim temu, że działają razem. Przed nimi najpoważniejsze wyzwanie – pojedynek z psychopatą, który już nie raz terroryzował Nowy Jork, a teraz chce zabić jednego z nich.

d2upzw0

Równie ważnymi w serialu są wątki z życia osobistego głównych bohaterów. W jednym z najnowszych odcinków Mac Taylor spotka interesującą kobietę (Mädchen Amick), przy której znów będzie szczęśliwy. Powróci też jego dawna miłość (Claire Forlani) i zaryzykuje dla niego życie.

Sheldon Hawkes omal nie zginie, gdy w wyniku intrygi pewnego kryminalisty trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze. Danny Messer powrócił do zdrowia po postrzale i znów jest podporą drużyny. Jego żona - detektyw Lindsay Monroe Messer łączy pracę z wychowaniem dziecka. Adam Ross i Stella Bonasera mają romans. Natomiast Don Flack wciąż jest samotny, ale wrócił już do służby. Czy przyjaciele znów mogą mu ufać?

Serial „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” będzie emitowany w każdy czwartek o godz. 20.00. Pierwszy odcinek z kontynuacji szóstej serii widzowie będą mogli obejrzeć 24 lutego 2011r.

Zobacz więcej zdjęć z **.

d2upzw0

Zobacz także:

[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

PO CIĘŻKIM WYPADKU AKTOR "ALLO, ALLO" BARDZO SIĘ ZMIENIŁ ]( http://teleshow.wp.pl/jak-zmienili-sie-bohaterowie-allo-allo-6026603099333249g )
[

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )
[

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )

d2upzw0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2upzw0