Trwa ładowanie...

Cristin Milioti - etatowa żona

Share
Cristin Milioti - etatowa żona
d1i9qhv

Fala zachwytów nad filmem „Wilk z <a href="https://film.wp.pl/wall-street-6027627619496577c">Wall Street</a>” zalała już chyba cały zachodni świat. Niewiele osób zorientowało się jednak, że pierwszą żoną głównego bohatera jest przyszła żona Teda Mosbiego z „<a href="https://teleshow.wp.pl/jak-poznalem-wasza-matke-6029538082784385c">Jak poznałem waszą matkę</a>”.

Cristin Milioti, bo właśnie o tej aktorce mowa, choć jeszcze niedawno nikomu nieznana, właśnie rozkręca swoją karierę. Niedawno, oprócz w „Wilku z Wall Street” zagrała w filmie „Bert and Arnie's Guide to Friendship”, w którym wcieliła się w rolę zwariowanej Faye. Twórcy serialu „Jak poznałem waszą matkę” jakiś czas temu ogłosili też, że przymierzają się do nakręcenia spin-offu „Jak poznałem waszego ojca”.
O tym czy Cristin zagra również w tej produkcji, dowiemy się być może w ostatnim odcinku „Jak poznałem waszą matkę” – krążą słuchy, że to właśnie wtedy producenci przedstawią obsadę nowego serialu.

Kultowa już historia „Jak poznałem waszą matkę” zbliża się wielkimi krokami ku końcowi. W ostatnim sezonie (w Polsce możemy go oglądać w Comedy Central) widzowie wreszcie poznają matkę dzieci Teda. Niedawno twórcy serialu pokazali scenę zaręczyn Teda i Cristin, które odbyły się na latarni morskiej dwa lata po ślubie Barneya i Robin.

„Jak poznałem waszą matkę” w każdą niedzielę o godz. 21:30 tylko w Comedy Central.

d1i9qhv

Podziel się opinią

Share
d1i9qhv
d1i9qhv