Trwa ładowanie...

"Coś mi tu nie pasuje". Widzowie doszukują się oznak ciąży u uczestniczki "Rolnika"

Za nami finałowe rozdanie - uczestnicy "Rolnik szuka żony" spotkali się, żeby przegadać to, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach w programie. Nie zabrakło zaskoczeń. Mnóstwo komentarzy wywołał związek Magdy i Kuby.

Share
"Rolnik szuka żony" - finałowe rozmowy były pełne zaskoczeń"Rolnik szuka żony" - finałowe rozmowy były pełne zaskoczeńŹródło: Facebook
d333v48

Magda i Kuba zaserwowali widzom programu "Rolnik szuka żony" sporą niespodziankę swoim związkiem. Kuba nie uczestniczył w programie. Nie było go wśród kandydatów, którzy pojawili się w gospodarstwie Magdy, by walczyć o jej serce. W jednym z ostatnich odcinków dowiedzieliśmy się, że Kuba planował wziąć udział w programie, ale miał zbyt dużo pracy na głowie. Śledził jednak losy Magdy i wiedział, że musi się z nią skontaktować. Gdy to się wreszcie udało, od razu między nimi zaiskrzyło. Jak bardzo - dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku serii.

Magda i Kuba dalej są razem. Co więcej, mają poważne plany na najbliższą przyszłość.

Zobacz: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Kuba wyznał, że pierścionek jest już wybrany i wszystko wskazuje na to, że niedługo oświadczy się Magdzie. Przyznali, że teraz spędzają ze sobą weekendy, bo dalej każde z nich ma mnóstwo pracy. Kuba skomentował, że święta Bożego Narodzenia będą spędzali razem. I dodał: "A potem to już każde razem".

d333v48

Magda zaznaczyła, że jest gotowa podjąć kroki ku temu, by razem zamieszkali. U Kuby!

Te odważne deklaracje składane dość szybko, wprawiły w osłupienie część widzów.

Komentarze na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony" to już legendarna sprawa. Każdy urywek z programu jest tam szeroko omawiany. Nie inaczej było z klipem z wyznaniami Magdy i Kuby.

Fani programu są przekonani, że Magda... spodziewa się dziecka.

d333v48

"Ciekawe czemu nie pochwalili się, że będzie potomek" - czytamy.

"Coś mi tu nie pasuje. Ledwo się poznali i mowa o zaręczynach i przeprowadzce?" - pyta internautka, a inna odpowiada jej: "Muszą zdążyć przed chrzcinami".

Teorie mnożą się. "Również odniosłam wrażenie iż Magda była jakaś przygaszona. Jeśli to prawda, że jest w ciąży, to być może ciężko ją przechodzi" - pisze widzka.

Fani, choć podzieleni w opiniach, zdają się kibicować Magdzie i Kubie. "Jak to mówią, trzeba wiele żab pocałować, żeby trafić na właściwego człowieka. Niezwykle wzruszyła mnie ich historia; oby im się ułożyło" - piszą.

d333v48

Przed widzami jeszcze odcinek świąteczny, gdzie ostatecznie wyjaśni się, które pary trwają w związkach i co się między nimi wydarzyło, gdy w gospodarstwach nie było już kamer.

d333v48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333v48
d333v48