I wszystko jasne! Wiadomo, przez kogo Dowbor znika z "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA

08.05.2023 10:07, aktual.: 08.05.2023 11:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaskakująca informacja dla widzów. W show telewizji Polsat "Nasz nowy dom" zaszła potężna zmiana. Po dziesięciu latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem. Z informacji, które redakcja WP Teleshow otrzymała od osoby związanej z produkcją wynika, że decyzję o usunięciu prowadzącej podjął Edward Miszczak.

"Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu", cytuje Edwarda Miszczaka biuro prasowe Polsatu w przekazanym mediom komunikacie.

To zaskakująca informacja, bo Katarzyna Dowbor była prowadzącą programu od 2013 roku. Jak się okazuje o "rozstaniu" prezenterki z jej show zdecydował nowy dyrektor programowy Polsatu.

- To decyzja dyrektora Miszczaka. Nie będę tego dodatkowo komentować, proszę kontaktować się ze stacją - przekazała WP osoba z produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak donosi Pomponik, dziennikarka zjawiła się w siedzibie Telewizji Polsat, gdzie została oficjalnie pożegnana. Budynek stacji opuściła z ogromnym bukietem kwiatów.

"Nasz nowy dom" to jeden z flagowych programów Polsatu. Pod "dowództwem" Katarzyny Dowbor ekipa show wyremontowała prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebującym rodzinom w całej Polsce. Telewizja Polsat i twórcy formatu dziękują Katarzynie za 10 lat wspólnie przeżywanych historii. Stacja zapowiada, że program czeka duża zmiana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)
Zobacz także