Trwa ładowanie...
d1pq4ue

Co wydarzy się w 2. sezonie "Westworld"? Pojawiły się pierwsze informacje

W 2018 roku fani serialu wreszcie doczekają się drugiego sezonu! Twórcy już teraz postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili trochę smaczków. Co takiego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

James Marsden i Evan Rachel Wood fot. HBO
James Marsden i Evan Rachel Wood fot. HBO (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1pq4ue

"Westworld" to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych seriali. Opowieść o ewolucji grzechu i sztucznej inteligencji podbiła serca widzów, dlatego tak wiele emocji wzbudziło to, co pojawiło się na stronie serialu. Jest to tajemniczy GIF, który ma podpowiedzieć fanom produkcji, co wydarzy się w drugim sezonie. Wygląda to jak wiadomość od niezarejestrowanego użytkownika, który woła o pomoc. Jego posty są natomiast usuwane, a w ich miejsca pojawiają się komunikaty od zarejestrowanego użytkownika, który mówi, że wszystko jest w porządku i można wrócić do świętowania.

W tle widać również nagłówek "Journey Into Night", co potwierdza tylko, że taki właśnie tytuł będzie nosił pierwszy odcinek drugiej serii. Podobno scenariusz będzie zawierał historie gości Westworldu, którzy będą musieli przetrwać bunt zyskujących samoświadomość robotów.

Zdjęcia mają ruszyć w październiku 2017 roku, a premiera ma odbyć się w 2018 roku na antenie HBO.
- Na pewno nie będziemy zaczynać w miejscu, gdzie wszystko się skończyło - ujawnił scenarzysta "Westworld", Jonah Nolan.

d1pq4ue

Czekacie na kolejny sezon?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1pq4ue

Podziel się opinią

Share
d1pq4ue
d1pq4ue