Cichopek i Kurzajewski śpiewają w "Pytaniu na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"
Źródło zdjęć: © Instagram

04.11.2023 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie TVP jak co dzień mogli spędzić poranek z "Pytaniem na niadanie". W sobotę 4 listopada program poprowadziła para – Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ta dwójka swobodnie czuje się przed kamerami, co pokazała w dniu dzisiejszym. Chodzi o pewien pokaz... śpiewu.

"Pytanie na śniadanie" to magazyn poranny, który emitowany jest od 2002 r. Wśród obecnych par prowadzących znajdują się: Anna Popek i Robert Rozmus, Małgorzata Opczowska-Łęska i Robert Koszucki, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostatnia z par jest nie tylko duetem w programie, ale również w życiu prywatnym. W zeszłym roku głośno było o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Później przyszedł czas na rozwód. Mimo że przez większość czasu zarówno jedna, jak i druga strona nie ujawniała zbyt wielu informacji, z biegiem czasu tancerz poruszył publicznie kilka wątków.

Dowiedzieliśmy się chociażby tego, że Cichopek zdradzała partnera jeszcze kiedy byli razem. Skąd pewność? Hakiel wynajął prywatnego detektywa, który dostarczył mu niepodważalne dowody. Doszło do rozwodu, a byli małżonkowie starają się obecnie zachować poprawne relacje dla dobra dzieci.

Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim. Dzisiaj, 4 listopada para poprowadziła "Pytanie na śniadanie". Na Instagramie programu pojawiło się niecodzienne nagranie. Widać na nim uczestników dzisiejszego wydania magazynu, którzy prezentują swoje umiejętności wokalne. Wśród nich nie mogło zabraknąć pary prowadzącej. Jak w wyzwaniu operowym poradzili sobie Kasia i Maciej?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o "Czasie krwawego księżyca" i prawdziwej historii stojącej za filmem Martina Scorsese, sprawdzamy, czy jest się czego bać w "Zagładzie domu Usherów" i czy leniwiec-morderca ze "Slotherhouse" to taki słodziak, na jakiego wygląda. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także