Cichopek i Kurzajewskiego łączy już nie tylko praca. Za kulisami mówią o tym wprost

Za kulisami śniadaniówki TVP coraz głośniej mówi się o tym, że Cichopek i Kurzajewskiego łączy już nie tylko praca
Za kulisami śniadaniówki TVP coraz głośniej mówi się o tym, że Cichopek i Kurzajewskiego łączy już nie tylko praca
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

24.03.2022 09:58, aktual.: 24.03.2022 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Wspierał ją dotąd na wizji. Teraz pomaga jej też prywatnie" - czytamy w jednym z kolorowych tygodników o Macieju Kurzajewskim i Katarzynie Cichopek. Relacja prezenterów "Pytania na śniadanie" nabiera ponoć nowego, coraz bliższego charakteru.

W porannym programie TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dogadują się doskonale, a jak donosi tygodnik "Na żywo", także prywatnie są sobie coraz bliżsi. Tym razem za sprawą podobnych życiowych doświadczeń. Kilka lat temu to informacja o rozwodzie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej zelektryzowała plotkarskie media.

Dziennikarze byli ze sobą 23 lata, pokonali wiele trudności, doczekali się dwóch synów. Ich małżeństwo wydawało się niezniszczalne. Podobnie jak uczucie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, które niedawno także przeszło już do historii. Na szczęście gwiazda "M jak miłość" w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie telewizyjnego partnera.

- Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w tym trudnym okresie. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą wiadomość i cierpliwie słucha - zdradza tygodnikowi informator z TVP i dodaje, że Maciej Kurzajewski jest "pod urokiem" młodszej o 9 lat koleżanki.

Ponoć nie tylko mocno trzyma za nią kciuki, ale i ceni za profesjonalizm. Jak ustaliło "Na żywo", za kulisami programu TVP "już mówi się o tym, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca". Czas pokaże, czy jest w tym ziarno prawdy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (490)
Zobacz także