ycipk-11j1q3

Cezary z "Sanatorium miłości" dał znak podczas nagrań. "Mieliśmy wszyscy ciarki"

Kilka miesięcy temu przekazaliśmy smutną informację o śmierci Cezarego z "Sanatorium miłości". Jak wyjawiła Marta Manowska, ulubieniec widzów "dał znak" podczas nagrań świątecznego odcinka show TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Mocek był ulubieńcem widzów "Sanatorium miłości"
Cezary Mocek był ulubieńcem widzów "Sanatorium miłości" (Facebook.com)
ycipk-11j1q3

"Rolnik szuka żony" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. W tym roku TVP postanowiło swatać seniorów w programie "Sanatorium miłości". Jak się okazało, był to strzał w 10. Widzowie wprost pokochali kuracjuszy. Niestety bliscy, fani i bohaterowie przeżyli nagłą śmierć Cezarego Mocka.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

ycipk-11j1q3

Przed nami świąteczny odcinek "Sanatorium miłości", jak zwykle podczas nagrań nie może zabraknąć Marty Manowskiej, która jest prowadzącą i dopinguje uczestników. Na planie podobno wydarzyło się coś niesamowitego.

- W ciągu 14 dni nagrań programu "Rolnik szuka żony" przejechaliśmy 4 tysiące kilometrów po Polsce. A prosto z planu 'Rolnika" pojechała na Podlasie, nagrywać dwa świąteczne odcinki 'Sanatorium miłości" - mówi Marta Manowska w rozmowie z "Faktem'.

- To był magiczny czas. Ucieszyło mnie spotkanie z bohaterami, nie zabrakło wzruszających chwil, kiedy rozmawialiśmy o Cezarym. Wiąże się z tym zresztą niezwykła historia. W chwili, gdy wspólnie wspominaliśmy Cezarego, nagle zgasły światła. Mieliśmy ciarki na plecach i doszliśmy do wniosku, ze on gdzieś tam jest i patrzy na nas z góry - zdradziła "Faktowi".

Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat, a informacja o jego śmierci pojawiła się oficjalnym profilu programu. - Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania - czytaliśmy w sieci.

ycipk-11j1q3
Polub WP Teleshow
ycipk-11j1q3
ycipk-11j1q3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-11j1q3