Trwa ładowanie...
17-08-2015 12:24

Cezary Pazura: "Umarł we mnie Czaruś, który ciągle się tylko wygłupia"

Cezary Pazura: "Umarł we mnie Czaruś, który ciągle się tylko wygłupia"
d1sf1pf
d1sf1pf

- Mam już dość wygłupów - deklaruje Cezary Pazura. Aktor zamierza całkowicie zerwać z wizerunkiem Czarusia z "13 posterunku" i grać w produkcjach o poważniejszym charakterze. Na razie nie otrzymuje konkretnych propozycji filmowych, duże nadzieje wiąże jednak z rolą w nowym serialu stacji TVN.

Cezary Pazura ma nadzieję na zakończenie złej passy w swojej karierze. Aktor otrzymał główną rolę w nowym serialu stacji TVN "Aż po sufit”, będącym swobodną adaptacją australijskiego formatu "Packed to the Rafters". Artysta wciela się w nim w postać Andrzeja Domirskiego, mężczyzny z 25-letnim stażem małżeńskim i ojca dorosłych już dzieci. Aby dostać rolę w serialu, Cezary Pazura trzykrotnie brał udział w castingu.

- To nie było tak, że wzięli Pazurę do serialu, musiałem wygrać casting. Przychodziłem, próbowałem z różnymi aktorkami. Edyta była jedną z osób, z którymi pozwolono mi spróbować. Próbowałem również z Małgosią Foremniak, te obsadowe sytuacje toczyły się bardzo długo, do samego końca prawie - mówi Cezary Pazura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d1sf1pf

Aktor twierdzi, że rola Andrzeja Domirskiego jest nowością w jego karierze, nie ma w sobie bowiem żadnych elementów komediowych. Cieszy się też z tej zmiany wizerunku, ponieważ chce zerwać ze stereotypem żartownisia i błazna, który przylgnął do niego po roli w serialu "13 posterunek". Pazura twierdzi, że Czaruś z tego sitcomu, który myśli tylko o wygłupach, już w nim umarł.

- Do pewnych rzeczy się dorasta, z niektórych trzeba zrezygnować, a niektóre w człowieku umierają. Temperament też się człowiekowi zmienia. I ja już nie mam takiego, żebym mógł cały czas gnać i się wygłupiać, bo to już minęło. Teraz, oczywiście nie na smutno, ale trochę refleksji się przyda - mówi gwiazdor.

Premiera serialu już we wrześniu. Stacja TVN zaplanowała 13 odcinków. Ekipa pracuje więc intensywnie, by zdążyć z nakręceniem wszystkich zdjęć. Cezary Pazura postanowił całkowicie poświęcić się pracy na planie produkcji, odrzucił więc inne propozycje zawodowe. Jak twierdzi, "Aż po sufit" zajmuje w tej chwili całą jego wyobraźnię i czas. Nie wyklucza jednak powrotu także na duży ekran.

- Nie mam na razie konkretnych propozycji, o których mógłbym teraz powiedzieć, ale coś się już szykuje - przyznał aktor.

d1sf1pf

W "Aż po sufit", oprócz Cezarego Pazury, będzie można także zobaczyć Edytę Olszówkę, Małgorzatę Foremniak, Dorotę Segdę oraz znanych już przedstawicieli młodego pokolenia m.in. Karolinę Staniec i Kamila Szeptyckiego. Serial będzie można oglądać od września w każdy wtorek o godz. 21.30.

(fot. AKPA)

d1sf1pf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sf1pf