Trwa ładowanie...
ycipk-1s9iml

Cezary Pazura potrącił ciężarną? Nie, to fani pomylili rzeczywistość z serialem

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie post, w którym wyśmiała naiwność internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Ślepnąc od świateł"
Kadr z serialu "Ślepnąc od świateł" (HBO stopklatki)
ycipk-1s9iml

W serialu "Ślepnąc od świateł" produkcji HBO Cezary Pazura wciela się w celebrytę, który pod wpływem narkotyków powoduje wypadek samochodowy i śmierć ciężarnej kobiety.

Niektórzy internauci pomylili jednak serial z rzeczywistością, myśląc, że Pazura naprawdę kogoś zabił. Na Facebooku jedna z takich osób napisała:

ycipk-1s9iml

"Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć co teraz musi czuć ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie. Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających."

Edyta Pazura skwitowała ten post na Instagramie słowami: "Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić. Czarek Pazura, obiecuję, że będę Ci robić paczki o więzienia."

ycipk-1s9iml

Fani Pazury natychmiast podłapali żartobliwy ton jej wypowiedzi:

- Może trafi na 13 posternuek?
- Nie martw się Edyta. Przecież Kiler ma już więzienne doświadczenie.
- Wydziergam ciepłe skarpetki dla pana Czarka i dorzucę do paczki.

Całe szczęście, że Edyta Pazura potrafi podejść z dystansem do tej sytuacji. Co ciekawe, Cezary Pazura jest ambasadorem trwającej właśnie kampanii "Dobrze Cię widzieć", mającej na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach pieszych i rowerzystów.

ycipk-1s9iml
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1s9iml

ycipk-1s9iml
ycipk-1s9iml