Trwa ładowanie...

Caroline z "Love island" pokazała zdjęcie w maleńkim bikini

Zakończył się trzeci sezon "Love island. Wyspa miłości" i teraz uczestnicy muszą odnaleźć się w rzeczywistości. Kamery, którymi otoczona była willa w programie, zamienili na te w swoich smartfonach. Zobaczcie, jaką fotkę pokazała Caroline.

Caroline Juchniewicz cieszy się po "Love island" ogromną popularnościąCaroline Juchniewicz cieszy się po "Love island" ogromną popularnościąŹródło: Instagram
do5nibm
do5nibm

Finał trzeciego sezonu polsatowskiego show "Love island. Wyspa miłości" już za nami. Zwycięzcami tej edycji zostali Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk. Losy bohaterów show śledziło kilkaset tysięcy widzów. Nic dziwnego więc, że "Wyspiątka" cieszą się ogromną popularnością także teraz, w Polsce. Zainteresowanie jest potężne. Internauci zasypują ich na Instagramie pytaniami na temat życia prywatnego, a w szczególności ich nowych związków. Uczestnicy show Polsatu korzystają z tego zainteresowania.

Organizują relacje na żywo, publikują masę zdjęć. Caroline też podtrzymuje to zainteresowanie wokół swojej osoby. I trudno jej się dziwić. Szczególnie, że w telefonie ma takie fotki.

Zobacz: Pary z "Love Island", które się rozstały

Caroline była jedną z barwniejszych uczestniczek tegorocznej edycji "Love island". Polka, która na stałe mieszka z rodziną w Kanadzie cieszyła się sympatią widzów. Bezkompromisowa i odważna - wyróżniała się na tle pozostałych pań w willi.

do5nibm

Juchniewicz podzieliła się fotką z egzotycznych wakacji, na których wygrzewała się w słońcu jeszcze przed programem. Wygląda zjawiskowo, prawda?

- Wracam myślami do słonecznych dni na wyspie - komentuje Caroline.

do5nibm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do5nibm