Trwa ładowanie...

Canal+ produkuje nowy, polski serial na podstawie bestsellerowych powieści

W 2018 roku na antenie Canal+ zadebiutują dwie polskie produkcje serialowe. Jedną z nich będzie serial "Nietykalni" na podstawie książek Vincenta V. Severskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Canal+ produkuje nowy, polski serial na podstawie bestsellerowych powieściŹródło: Materiały prasowe
d3pgaf6
d3pgaf6

O planach na ekranizację serii książek szpiegowskich Canal+ informował już kilka miesięcy temu. Teraz stacja wykupiła prawa do wszystkich czterech części i pracuje nad scenariuszem serialu. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, produkcja pod roboczym tytułem "Nielegalni" opowiadać będzie o świecie supertajnych szpiegów (tzw. nielegałów), pracujących z nową tożsamością i dorobioną "legendą". Głównym bohaterem będzie agent wywiadu Konrad Wolski, który powraca do Warszawy po zakończonej fiaskiem misji na Bliskim Wschodzie. Rusza on na poszukiwania tajemniczej skrzyni zakopanej przed laty przez radziecki wywiad w ruinach twierdzy brzeskiej. Ukryto w niej sensacyjne przedwojenne archiwa. Ich ładunek polityczny budzi zainteresowanie zarówno w Warszawie, jak i w Moskwie.

Portal informuje, że Canal+ dysponuje już gotowymi scenariuszami do dwóch odcinków serialu. Nowa produkcja Canal+ ma liczyć 10 epizodów. W jednym sezonie mają się zmieścić bohaterowie i wydarzenia opowiadane przez autora w czterech książkach ("Nielegalni", "Niewierni", "Nieśmiertelni" i "Niepokorni"). Premierę zaplanowano na 2018 roku.

"Nielegalni" to nie jedyny polski serial, jaki w przyszłym roku trafi na antenę Canal+. Wirtualnemedia.pl informuje, że stacja prowadzi zaawansowane prace nad całkiem nowym projektem, który jak dotąd nie został ogłoszony. Wiadomo, że serial ten także będzie miał premierę w przyszłym roku, ale wszelkie szczegóły produkcyjne objęte są tajemnicą.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3pgaf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pgaf6