Trwa ładowanie...
ditw9mo

Były ochroniarz Ellen DeGeneres o pracy z nią: "To było poniżające!"

Zła passa Ellen DeGeneres trwa. W sieci pojawiają się kolejne wyznania osób, których spotkanie z popularną komiczką i gospodynią show nie przebiegało w sympatycznej atmosferze - delikatnie mówiąc!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ellen DeGeneres prowadzi popularny "The Ellen DeGeneres Show"
Ellen DeGeneres prowadzi popularny "The Ellen DeGeneres Show"
ditw9mo

Wydawało się, że Ellen jest tak kochana przez Amerykanów, że nic nie jest w stanie zagrozić jej pozycji. Niestety co chwila na światło dziennie wypływają kolejne historie, w których DeGeneres jest czarnym bohaterem.

Teraz celebrytkę oczernił w rozmowie z telewizją FOX News ochroniarz o polsko brzmiącym nazwisku Tom Majercak, który ochraniał Ellen, jej żonę i mamę podczas gali rozdania Oscarów w 2014 roku (była wtedy gospodynią gali). Według jego relacji gwiazda ani razu się z nim nie przywitała.

- Ochraniałem już wiele gwiazd. Ale Ellen była jedyną, która się ze mną nie przywitała. Z kolei jej żona Portia, była bardzo sympatyczna. Przedstawiła mnie Ellen, która tylko rzuciła na mnie okiem i nawet nie powiedziała "dzień dobry". Potraktowała mnie z takim chłodem, że to było wręcz poniżające.

ditw9mo

To kolejne słowa krytyki pod adresem gospodyni popularnego talk show firmowanego jej nazwiskiem.

Niedawno pisaliśmy, że ponad 30 osób pracujących nad techniczną realizacją "The Ellen DeGeneres Show" nie dostawało informacji na temat wypłat i kolejnych zleceń. W tym samym czasie produkcja zatrudniła zewnętrzną firmę do kręcenia nowych odcinków. Ludziom nie spodobało się także, gdy porównała domową izolację do bycia w więzieniu.

ditw9mo

Podziel się opinią

Share
ditw9mo
ditw9mo