Byli na ekranie przez 10 sezonów. Postanowili pożegnać się z programem

Sandra z Krzysztof z "Googlebox" żegnają się z widzami
Sandra z Krzysztof z "Googlebox" żegnają się z widzami
Źródło zdjęć: © TTV, Instagram
Magdalena Sawicka

11.09.2020 12:17, aktual.: 01.03.2022 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sandra i Krzysztof z "Googlebox" postanowili rozstać się z produkcją, z którą byli związani przez lata. Oficjalne pożegnanie z widzami pojawiło się na instagramowym koncie stacji TTV.

Program "Googlebox" polega na tym, że widzowie podglądają, jak inni ludzie oglądają telewizję. Skomplikowane? A jednak działa! Format jest drugą, po "Królowych Życia", najchętniej oglądaną produkcją stacji TTV. Osoby występujące w tym programie ekspresowo zyskały statusy celebrytów i biją rekordy popularności w sieci. Widzowie pokochali szczere i spontaniczne reakcje uczestników produkcji.

Jedną z najdłużej występujących w programie pary byli Krzysztof i Sandra Zagrodnik. Małżeństwo zdecydowało jednak, że ich czas w "Googlebox" dobiegł końca. Za pośrednictwem stacji wydali oświadczenie.

"W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie" - wyjaśnili.

Małżeństwo postanowiło też podziękować stacji i widzom. "Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie! Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie" - dodali.

Wiadomość o tym, że w kolejnych sezonach show, nie pojawi się już Sandra i Krzysztof, mocno zasmuciła fanów. Pod informacją o rozstaniu małżeństwa z produkcją pojawiło się wiele rozżalonych komentarzy.

"Najfajniejsi i najbardziej naturalni ludzie rezygnują z programu. (...) teraz pora na podjęcie takiej decyzji przez ludzi, którzy naprawdę się do Goggleboxa nie nadają i udają nie wiadomo kogo przed tv żeby być fajnymi, ale efekt najczęściej jest mierny. Program super, ale część ludzi do wymiany" - napisał jeden z widzów. Tego typu wpisów pojawiło się całe mnóstwo.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (112)
Zobacz także