"Byłeś dzielny". Gwiazda TVP znów pogrążona w żałobie

Barbara Garstka doświadczyła kolejnej rodzinnej tragedii
Barbara Garstka doświadczyła kolejnej rodzinnej tragedii
Źródło zdjęć: © AKPA
Grzegorz Kłos

23.03.2021 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Garstka podzieliła się z internautami smutną informacją. Aktorka znana z roli Elżbiety Czyżewskiej w serialu TVP "Osiecka" straciła bliską osobę. To kolejna rodzinna tragedia w jej życiu.

Barbara Garstka to 32-letnia aktorka, którą kojarzycie na pewno z takich filmów i seriali, jak "Mowa ptaków", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy wspomniana "Osiecka", gdzie wciela się postać słynnej aktorki Elżbiety Czyżewskiej. O Garstce pisaliśmy też à propos jej trudnej sytuacji materialnej – aktorka musiała bowiem na czas pandemii szukać pracy w salonie meblowym.

Garstka obecna jest też w mediach społecznościowych i to właśnie tam poinformowała o rodzinnym dramacie. Na Instagramie pojawił się smutny wpis poświęcony jej zmarłemu tacie.

"Tata i mała Basia ❤ Dziękujemy ci tato za to, co nam dałeś, że przyniosłeś mi skrzypce i dzielnie kroiłeś mi ser, i znosiłeś moje fochy w trakcie ćwiczeń na instrumencie. Że dałeś mi pieska i nosiłeś mnie jak księżniczkę do łóżka, i czytałeś nam bajki! Byłeś dzielny! Nie tak jak my! Teraz już jesteś daleko w super świecie dusz, do którego każdy z nas chce należeć! O godz. 10.40 odszedłeś przy mnie i mamusi - najcudowniejszej twojej żonie, która tobą opiekowała się od początku do końca! Kochamy cię, dbaj o nas !!!!" – napisała aktorka.

Do swojego postu Garstka dołączyła kilka zdjęć z domowego archiwum.

Śmierć ojca to kolejna tragedia, jaka dotknęła rodzinę młodej aktorki. Kilka lat temu odszedł jej brat.

- Mój Brat - jeśli mam w coś wierzyć, to wierzę, że jest w piękniejszym miejscu - pełnym miłości, równości i dobrobytu - pisała Garstka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także