Trwa ładowanie...
d2jtafx

Napisała o śmierci bliskiej osoby. "Jest w piękniejszym miejscu"

Barbara Garstka to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z "Listów do M." oraz nowego hitu TVP, serialu "Osiecka". Garstka opublikowała przejmujący wpis, w którym wspomina o rocznicy śmierci brata.
Share
Barbara Garstka zagrała w nowym serialu TVP
Barbara Garstka zagrała w nowym serialu TVPŹródło: fot. AKPA
d2jtafx

Barbara Garstka swoją ekranową karierę aktorską zaczęła osiem lat temu, gdy zagrała w filmie "Ostatnie piętro". W następnych latach pojawiła się m.in. w takich produkcjach jak "Listy do M. 3", "Piłsudski", "Mowa ptaków" czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Oprócz tego regularnie grała też m.in. na deskach warszawskich teatrów Syrena i Kwadrat. Jednak pandemia koronawirusa mocno w nią uderzyła finansowo – jakiś czas temu zdradziła, że zaczęła pracować w sklepie meblowym, by przeżyć.

Obecnie Garstka może mieć sporo powodów do radości, bo widzowie mają okazję podziwiać ją w nowym serialu TVP "Osiecka". Tam wciela się w postać Elżbiety Czyżewskiej i słyszymy, jak śpiewa i interpretuje teksty Agnieszki Osieckiej. Aktorka nie ukrywa, że świetnie się jej pracowało przy serialu. " Ja cudownie wspominam ten czas pracy - oczywiście dzięki całej ekipie, która angażowała się w ten świat. Ludzie pracujący przy tym projekcie byli wyjątkowi" – napisała kilka dni temu na Instagramie.

Czarny rok dla światowego kina. Przez pandemię nie ma co oglądać

Jej ostatni wpis jest o zgoła odmiennej sprawie i niestety dla niej bardzo bolesnej. Garstka wspomniała o nim o swoim bracie, który zmarł 5 lat temu. "Mój Brat - jeśli Mam w coś wierzyć, to wierzę, że jest w piękniejszym miejscu - pełnym miłości, równości i dobrobytu. Amen 6 Stycznia - 5 lat mija dziś" – czytamy.

Na tak przejmujący wpis można jedynie zareagować w jeden sposób – pocieszyć daną osobę i wesprzeć na duchu. Tak właśnie zrobili internauci.

d2jtafx

"Jest w pięknym miejscu, bo jest w Twoim kochającym sercu", "Przytulam... Trzymajcie się... Na pewno jest w dobrym miejscu i cały czas nad Wami czuwa", "To już 5 lat? Tam pewnie nikt czasu nie liczy… i na pewno jest najszczęśliwszy", "Jest i teraz z tego miejsca z pewnością spogląda na Ciebie i z uśmiechem Ci w sercu mówi, że jest dumny z takiej siostry" – napisali. To bez wątpienia pokrzepiający widok, gdy ktoś może liczyć na tego typu słowa od obcych ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jtafx

Podziel się opinią

Share
d2jtafx
d2jtafx