Trwa ładowanie...
ycipk-30x839

Była uczestniczka "Projekt Lady" staje się kopią Rozenek. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie

Julia Jaroszewska dała się zapamiętać widzom reality show TVN. Teraz wzoruje się na byłej mentorce i pragnie zostać celebrytką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Jaroszewska upodabnia się do Gosi Rozenek
Julia Jaroszewska upodabnia się do Gosi Rozenek (Instagram.com)
ycipk-30x839

Julia Jaroszewska była uczestniczką poprzedniej edycji programu "Projekt Lady", który prowadzi Małgorzata Rozenek. Dziewczyna nigdy nie ukrywała fascynacji żoną Majdana i wielokrotnie mówiła, że jest ona jej wzorem. Temperamentna dziewczyna o nieco kiczowatym guście, ale ciepłym usposobieniu, dała się dobrze zapamiętać telewidzom. Jaroszewskiej bardzo spodobała się przygoda z programem i postanowiła zostać celebrytką. Próbuje swoich sił jako wokalistka disco polo, a na Instagramie firmuje swoją twarzą wiele produktów, działając jako influencerka. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda łudząco podobnie do swojej idolki, Gosi Rozenek.

"Moja inspiracja - oczywiście @mrozenek. Uwielbiam Jej styl" - napisała na Instagramie.

ycipk-30x839

Fryzura Jaroszewskiej jej wzorowana na tej, którą Rozenek miała na koncercie zespołu Guns N' Roses. Co ciekawe gwiazda TVN zauważyła post swojej byłem podopiecznej i zamieściła w sieci grafikę, na której zestawiono upięcia ich włosów.

"Tak się bawimy w 'Projekt Lady'" - podsumowała sytuację Rozenek.

ycipk-30x839

Myślicie, że Julia ucieszy się z tego, że zauważyła ją jej idolka?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-30x839

ycipk-30x839
ycipk-30x839