Trwa ładowanie...

"Buffy - postrach wampirów": Charisma Carpenter także przeciwna remake`owi

Share
"Buffy - postrach wampirów": Charisma Carpenter także przeciwna remake`owi
Źródło: The WB Network
d2z4eii

Charisma Carpenter to kolejna artystka przeciwna realizacji remake'u przeboju *"Buffy - Postrach wampirów". Od ponad roku w mediach pojawiają się kolejne informacje o planach stworzenia nowej wersji przygód nastoletniej pogromczyni krwiopijców.*

W realizacji nie bierze udział żadna z osób zaangażowanych w oryginalny projekt, czyli chociażby twórca filmu o Buffy z 1992 roku oraz opartego na nim serialu, Joss Whedon. Pomysł nakręcenia remake'u skrytykował sam Whedon, a także Sarah Michelle Gellar, odtwórczyni roli Buffy w telewizyjnym cyklu. Teraz dołączyła do nich Charisma Carpenter, która w serialu wcielała się w postać Cordelii.

- Buffy bez Jossa Whedona to nie Buffy - oznajmiła Carpenter. - Powinni zatytułować ten projekt inaczej, skoro kluczowi gracze nie biorą w nim udziału. Wydaje mi się, że ten film zaszkodzi znanej wszystkim serii... a może dzięki niemu widzowie bardziej docenią oryginał. Trudno powiedzieć. Wiem tylko, że realizacja remake'u nie bardzo ma sens, skoro nie są w nią zaangażowani jej oryginalni twórcy.

d2z4eii

Przypomnijmy, że prace nad nową "Buffy" zostały na razie wstrzymane, ponieważ scenariusz debiutanta Whita Andersona nie przypadł do gustu producentom.

Na dużym ekranie mogliśmy ostatnio podziwiać Charismę Carpenter w filmie "Niezniszczalni".

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://teleshow.wp.pl/klan-bliski-koniec-produkcji-widzowie-nie-chca-juz-go-ogladac-6026606506357889g )

d2z4eii

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )

d2z4eii

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z4eii
d2z4eii