Trwa ładowanie...
18-09-2012 15:10

"Brygada ratunkowa": Nowojorscy strażacy, sanitariusze i policjanci

"Brygada ratunkowa": Nowojorscy strażacy, sanitariusze i policjanci
dj8n4nw
dj8n4nw

Nieszczęśliwe wypadki, pożary, katastrofy to nieodłączny element życia każdej dużej metropolii. Sytuacji zagrażających życiu nie da się tam uniknąć. Ale można na nie szybko reagować. Tak, jak robią to bohaterowie serialu *„Brygada ratunkowa”, który od 3 września można oglądać w Telewizji Puls. Nowojorscy strażacy, sanitariusze i policjanci są zawsze tam, gdzie potrzebna jest ich pomoc.*

„Brygada ratunkowa” to wielokrotnie nominowana i nagradzana produkcja Johna Wellsa, twórcy m.in. "Ostrego dyżuru" i "Prezydenckiego pokera", opowiadająca o trzech nowojorskich zespołach ratunkowych: sanitariuszach, strażakach i policjantach. Bohaterowie serialu wydają się być zwyczajni, a dokonują czynów niezwykłych. Pilnują bezpieczeństwa na ulicach i odpowiadają na wezwania o pomoc. Pojawiają się tam, gdzie ważą się ludzkie losy i dokonują cudów, by ocalić ofiary nieszczęśliwych wypadków. Ta grupa niezwykle oddanych swej pracy ludzi niejednokrotnie naraża się na niebezpieczeństwo, aby ratować życie innym. Często to właśnie oni pojawiają się jako pierwsi w krytycznych sytuacjach: gdy wybucha pożar, dochodzi do wypadku samochodowego czy zostaje popełnione przestępstwo.

Heroicznie odważni na służbie - w życiu prywatnym nie zawsze potrafią sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Jak każdy śmiertelnik borykają się z problemami dnia codziennego. Jedyne, na co nie mogą narzekać to brak adrenaliny, emocji, wyzwań….

Ich losy widzowie TV Puls mogą śledzić od poniedziałku do piątku o godz. 15.30.

dj8n4nw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj8n4nw