Trwa ładowanie...

Brawurowa ekranizacja powieści mistrza fantasy George’a R.R. Martina. Premiera 7 sezonu "Gry o tron" na Blu-ray i DVD

"Gra o tron” to epicka produkcja, która zachwyciła świat! Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina zdobyła uznanie milionów fanów na całym świecie. Siódmy sezon serialu będącego najpopularniejszą produkcją w historii HBO zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 11 grudnia.

Brawurowa ekranizacja powieści mistrza fantasy George’a R.R. Martina. Premiera 7 sezonu "Gry o tron" na Blu-ray i DVDŹródło: Materiały prasowe
dtc0ics
dtc0ics

Serial "Gra o tron” powraca w kolejnym, siódmym sezonie. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Bohaterowie są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie pojawia się nowe i przerażające zagrożenie.

"Gra o tron", Sezon 7 - oficjalny spot Blu-ray i DVD:

Serial "Gra o tron” to zrealizowana z niezwykłym rozmachem ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina "Pieśni Lodu i Ognia”, wyprodukowana we współpracy z nominowanymi do nagrody Emmy scenarzystami Davidem Benioffem ("Troja”, "X-Men geneza: Wolverine”) i D.B. Weissem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- "Gra o tron” to powieść fantasy, której głównym wątkiem jest walka o władzę. Walka to nie tylko rozgrywki polityczne. Przenosi się na różne płaszczyzny i dotyka takich kwestii, jak lojalność, pożądanie, obsesje erotyczne, pragnienia, nieposłuszeństwo i historia - mówi o cyklu "Pieśni Lodu i Ognia” jego autor George R.R. Martin.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Za fabularną stronę serialu odpowiedzialni są David Benioff i D.B. Weiss, którzy we współpracy z Martinem zaadaptowali na potrzeby scenariusza pierwszy tom sagi. - "Rodzina Soprano” w Śródziemiu - tak o "Grze o tron” mówił w jednym z pierwszym wywiadów David Benioff. I trudno się z nim nie zgodzić, bo choć akcja serialu rozgrywa się w fantastycznym świecie, to problemy, z którymi borykają się jego bohaterowie, są już jak najbardziej uniwersalne. Aby jak najbardziej wiarygodnie wykreować na ekranie krainę Westeros i jej mieszkańców do pracy przy serialu zatrudniono m.in. Davida J. Petersona - specjalistę od języków, który na potrzeby produkcji stworzył język plemienia Dothraków - z liczącym 1800 wyrazów słownikiem oraz własną gramatyką.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Oczekiwania wobec serialu były ogromne. Na szczęście twórcom udało się stanąć na wysokości zadania i "Gra o tron” spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie tylko widzów, ale również i krytyków, którzy chwalili cykl zarówno za rozmach z jakim został zrealizowany, jak i za doskonały scenariusz oraz udane kreacje aktorskie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:
• Przewodnik po odcinkach
• Historia i folklor
• Od wyobraźni do rzeczywistości: Z wizytą w dziale artystycznym
• Ogień i stal: Tworzenie inwazji na Westeros
• Komentarze audio

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W prezencie dodatkowa płyta bonusowa (43 min. z polskimi napisami) z animowaną historią Siedmiu Królestw.

dtc0ics

Gwiazdor "Gry o tron": Mam rodzinę w Polsce! Warszawa mnie zaskoczyła:

dtc0ics
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtc0ics