Trwa ładowanie...
17-11-2010 12:02

"Braterstwo" i "Podkomisarz Brenda Johnson" już w grudniu na kanale 13th Street

"Braterstwo" i "Podkomisarz Brenda Johnson" już w grudniu na kanale 13th StreetŹródło: AKPA
dbcfrn1
dbcfrn1

Grudzień na kanale 13th Street to kontynuacja dobrze znanych seriali jak Dowody zbrodni czy Prawo i porządek, ale także szereg premier i to zarówno jeżeli chodzi o seriale jak i fascynujący świat filmu. Już od 18 grudnia, w każdą sobotę o godz. 22.00 zapraszamy na premierowy serial Braterstwo (seria 1). Serial to historia dwóch braci, którzy wiodą odmienne życie. Tommy Caffee jest politykiem, a Michael - gangsterem. Michael powraca do domu po siedmiu latach wygnania, które sam sobie zafundował. Próbuje odzyskać swoje terytorium w przestępczym półświatku i zaczyna prowadzić nielegalne interesy, które coraz bardziej zagrażają karierze politycznej Tommy'ego. Powrót Michaela dostrzega również irlandzka mafia. W rolach głównych Jason Isaacs i Jason Clarke.

Podkomisarz Brenda Johnson (w tej roli Kyra Sedgwick) to kolejna premiera grudnia. Brenda Johnson przeprowadza się do Los Angeles, gdzie zostaje szefową jednostki policji zajmującej się trudnymi przypadkami zabójstw. Brenda to inteligentna i zdecydowana kobieta, która nie uznaje żadnych kompromisów w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości. Premiera 13 grudnia, godzina 21:00.

W czwartkowe wieczory o godzinie 21.00 kanał wyemituje szereg ciekawych premier filmowych. Już 2 grudnia zapraszamy na film Głosy. Film to historia wdowy, która omal nie straciła życia w wyniku wstrząsu alergicznego. Gdy odkrywa, że potrafi komunikować się ze zmarłymi jej życie się diametralnie zmienia. Szybko jednak okazuje się, że ta nowa umiejętność ma swoją cenę. Zmarła żona sąsiada zwraca się do kobiety o pomoc. Nalega, aby ukarała jej byłego męża za morderstwo. Tydzień później zapraszamy na film Randka z mordercą. Carole Ross pobiera z banku sporą sumę pieniędzy i znika w tajemniczych okolicznościach. Jeden z detektywów jest przekonany, że sprawa nie polega wyłącznie na kradzieży pieniędzy...

dbcfrn1

Druga połowa miesiąca to premiera filmu Mieszkając z wrogiem (Tuż po ślubie Alisson odkrywa makabryczną prawdę o swoim nowym mężu...kiedy pewnego dnia sama zostaje w domu, natrafia na dowody wskazujące, że mężczyzna mógł zabić swoją byłą partnerkę) czy Mistyfikacja, gdzie główna bohaterka Nellie Givens (Lana Parrilla) ryzykuje życie podczas niebezpiecznej misji we Francji. Jedzie tam na poszukiwania kobiety, która...

Zapraszam do zapoznania się z pełną listą grudniowych premier na drugiej stronie! PREMIERY SERIALI Braterstwo (seria 1)

(Brotherhood)

Podwójne odcinki, sobota, od 18 grudnia, godzina 22:00

dbcfrn1

Dwaj bracia wiodą odmienne życie. Tommy Caffee jest politykiem, a Michael - gangsterem. Michael powraca do domu po siedmiu latach wygnania, które sam sobie zafundował. Próbuje odzyskać swoje terytorium w przestępczym półświatku i zaczyna prowadzić nielegalne interesy, które coraz bardziej zagrażają karierze politycznej Tommy'ego. Powrót Michaela dostrzega również irlandzka mafia. W rolach głównych Jason Isaacs i Jason Clarke.

Podkomisarz Brenda Johnson (seria 3)

(The Closer)

Podwójne odcinki, poniedziałek, od 13 grudnia, godzina 21:00

dbcfrn1

Podkomisarz Brenda Johnson (znana aktorka Kyra Sedgwick) przeprowadza się do Los Angeles, gdzie zostaje szefową jednostki policji zajmującej się trudnymi przypadkami zabójstw. Brenda to inteligentna i zdecydowana kobieta, która nie uznaje żadnych kompromisów w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości.

KONTYNUACJA SERIALI

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (seria 9)

(Law & Order: Criminal Intent)

Ostatni odcinek serii, wtorek, 14 grudnia, godzina 21:00

dbcfrn1

W Nowym Jorku toczy się wojna przeciwko przestępczości. Tropem najgroźniejszych kryminalistów wyruszają detektywi z elitarnego oddziału policji. W stylu, którego nie powstydziłby się sam Sherlock Holmes, działa detektyw Goren (Vincent D'Onofrio). To policjant, którego instynkt jeszcze nigdy nie zawiódł. Z kolei jego partnerka detektyw Eames (Kathryn Erbe) rozwiązuje kryminalne zagadki, kierując się kobiecą intuicją. Razem docierają do najciemniejszych zakamarków umysłu przestępcy.

Prawo i porządek (seria 15)

(Law & Order)

Ostatni odcinek serii, piątek, 3 grudnia, godzina 21:00

dbcfrn1

Zapraszamy na 15. serię serialu kryminalnego, odsłaniającego kulisy pracy stróżów prawa utrzymujących ład i porządek na ulicach Nowego Jorku. Jack McCoy (Sam Waterstone) to prokurator o dość niekonwencjonalnych i bezwzględnych metodach działania, który często nie potrafi dojść do porozumienia ze swoją asystentką Sereną (Elisabeth Röhm). Razem z nowym detektywem Joe'em Fontaną (Dennis Farina) stawiają czoła brutalnej przestępczości.

Dowody zbrodni (seria 1)

(Cold Case)

Podwójne odcinki, w każdą środę, godzina 21:00

Kulisy pracy wydziału zabójstw z Filadelfii, który zajmuje się rozwiązywaniem niewyjaśnionych zagadek z przeszłości. Zespół doświadczonych detektywów prowadzi śledztwa w sprawach, które kiedyś zostały uznane za zamknięte. Czasami wystarczy jeden nowy dowód, aby zająć się sprawą zapomnianą przez kilka a nawet dziesiątki lat. W roli detektyw Lilly Rush - Kathryn Morris.

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1