Trwa ładowanie...

Borys Szyc dostał ciekawą propozycję. Jego ukochana jest podekscytowana

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają szansę zarobić spore pieniądze. Na horyzoncie pojawiła się ciekawa propozycja pracy.

Borys Szyc dostał ciekawą propozycję. Jego ukochana jest podekscytowanaŹródło: ONS.pl
ds1h9jq
ds1h9jq

Wydawałoby się, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska są w idealnym momencie życia. Oboje pokonali już wiele przeciwności. On wygrał z nałogiem i od długiego już czasu nie pije alkoholu. Ona wyznała, że do niedawna zmagała się z depresją. Dzisiaj jest już dużo lepiej.

- Jestem w bardzo dobrym momencie. Spokoju, świadomości i ogromnej chęci do życia - napisała w jednym z postów Justyna.

Teraz przed parą pojawiły się kolejne możliwości rozwoju. Stacja TVN kompletuje właśnie ekipę do nowej edycji "Ameryka Express".

ZOBACZ: Czułości Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej w restauracji

- Uznano, że Justyna i Borys to gorąca para, dzięki której będzie można liczyć na ogromne zainteresowanie widzów. Pojawił się pomysł, by zaproponować im udział w programie. To jeszcze ściśle poufna informacja. Konkretne rozmowy jeszcze nie zostały podjęte - czytamy w "Na żywo".

ds1h9jq

Według informacji tygodnika, Justyna bardzo chciałaby podjąć to wyzwanie. Namawia ukochanego, aby wystąpili razem. Borys Szyc jednak sceptycznie podchodzi do tego pomysłu. Obawia się, że jego udział w show zaszkodzi wizerunkowi.

- Stacja chce zaproponować im najwyższe honorarium. Mówi się o kwocie, jaką Edyta Górniak wynegocjowała za "Agenta", czyli 300 tys. zł.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od 5 lat. Pół roku temu gwiazdor postanowił oświadczyć się ukochanej, która wspierała go w trudnych momentach życia.

Czy para przyjmie zaproszenie?

ds1h9jq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds1h9jq