Trwa ładowanie...

“Black Mirror” 5. sezon - premiera już dziś na Netfliksie

“Black Mirror” powrócił z 5. sezonem. Już od 5 czerwca serial do obejrzenia jest na platformie Netflix. Sprawdź, czego możesz się spodziewać w najnowszej serii.

Share
“Black Mirror” 5. sezon - premiera już dziś na NetfliksieŹródło: Youtube.com
d41r04b

“Black Mirror” 5. sezon - trzy nowe historie

Na 5. sezon “Black Mirror” składają się trzy odcinki: "Striking Vipers”, "Smithereenowie”, "Rachel, Jack i Ashley Too”. Każdy z nich opowiada nową, odrębną historię. Stawiają pytania na temat kresu człowieczeństwa. (Tylko u nas - rozmowa z twórcami serialu "Black Mirror")

Każdy z epizodów podchodzi do tematu w inny sposób. "Striking Vipers" (w roli głównej roli Anthony Mackie)
oraz w “Rack, Jack i Ashley Too”, gdzie występuje Miley Cyrus, nawiązują do kwestii dotyczycących samoakceptacji własnego ciała i samoświadomości. W pierwszym z nich poruszony został temat wirtualnej rzeczywistości oraz gier wideo. Z kolei w “Rachel, Jack i Ashley Too” widzimy, jak procesy zachodzące w mózgu zostają przeniesione do robota-zabawki.

W trzecim odcinku piątego sezonu “Smithereenowie”, gdzie główną rolę zagrał Andrew Scott, pytanie o człowieczeństwo jest pojmowane dosłownie. Opowiada on historię pewnego szalonego taksówkarza oraz korporacji. Mężczyzna jest bardzo zdeterminowany, żeby porozmawiać z jednym z pracowników koncernu, co ostatecznie nie skończy się zbyt dobrze.

d41r04b

“Black Mirror” 5. sezon - obsada aktorska

Za 5. sezon “Black Mirror” odpowiadają jak zwykle Charlie Brooker i Annabel Jones. Z kolei w obsadzie aktorskiej znajdą się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

“Black Mirror” 5. sezon - premiera, zwiastuny

Premiera 5. sezonu serialu "Black Mirror" w Polsce odbyła sięjuż dziś, 5 czerwca 2019 roku, na platformie Netflix.

d41r04b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41r04b
d41r04b