Trwa ładowanie...
d4l4lwy
TVP

Bitwa Kasi Sawczuk z Mają Gawłowską w "The Voice Of Poland"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bitwa Kasi Sawczuk z Mają Gawłowską w "The Voice Of Poland"
(TVP)
d4l4lwy

Dziewczyny urodziły się by śpiewać. Wystarczy przypomnieć sobie wykonanie „Summertime” Mai albo rywalizację Trenerów, przede wszystkim Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka, o Kasię, aby nie mieć co do tego żadnych wątpliwości. Obie wokalistki, mimo młodego wieku, mają też spore doświadczenie sceniczne. Maja zdobyła niedawno Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz I miejsce na festiwalach piosenki w Bułgarii i we Włoszech. Kasia zaś trzykrotnie wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola" i wielu innych konkursach. Zapowiada się więc gorący, pasjonujący wieczór i pojedynek, którego finał bardzo ciężko przewidzieć.

Kasia Sawczuk jest uczennicą 21 Społecznego LO im. J. Grotowskiego w Warszawie. Ukończyła też Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego, gdzie zagrała główne role w kilku muzycznych spektaklach. Obecnie gra główna rolę księżniczki Jasmin w spektaklu musicalowym „Alladyn Jr.” W Teatrze Roma w Warszawie. Jej talenty i sukcesy nie ograniczają się jednak jedynie do śpiewu. Kasia wciela się w role postaci wielu seriali i filmów, grała między innymi w „Hotelu 52” czy „Na dobre i na złe”. Wystąpiła również w etiudzie „Koniec lata" Agaty Wojcierowskiej oraz w filmie "Miasto 44" Jana Komasy. Maja Gawłowska również jest wszechstronnie utalentowana. W wieku 14 lat, pięknym wykonaniem piosenki „Jednym ruchem serca” zespołu Varius Manx, wygrała program „Szansa na sukces”. Poza osiągnięciami wokalnymi, sama pisze swoje teksty (jej wiersz „Sutra Snu” zdobył ostatnio nagrodę), ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, a prywatnie pasjonuje się strzelectwem sportowym. Obecnie jest uczennicą IV Liceum
Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak zakończy się pojedynek Kasi Sawczuk i Mai Gawłowskiej? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już w sobotę, o godzinie 20.05.

Najnowszy odcinek „Bitew ” już w sobotę, 20 kwietnia, na TVP2 o godzinie 20.05.

d4l4lwy

Podziel się opinią

Share
d4l4lwy
d4l4lwy