Trwa ładowanie...
d11o7mj

''Big Little Lies'': Zoë Kravitz żoną byłego męża Reese Witherspoon

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Big Little Lies'': Zoë Kravitz żoną byłego męża Reese Witherspoon
d11o7mj

Zoë Kravitz dołączyła do obsady filmu "Big Little Lies".

Produkcja powstanie na podstawie książki Liane Moriarty pod tym samym tytułem. Scenariusz napisał David E. Kelly, twórca takich produkcji, jak "Ally McBeal", "Boston Public", "Orły z Bostonu" czy "Kancelaria adwokacka", prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

Bohaterkami "Big Little Lies" są trzy matki dzieci z przedszkola - Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (rozmowy w sprawie roli prowadzi Shailene Woodley). Wszystko wydaje się tu idealne - do czasu, aż pewna szkolna impreza kończy się tragedią. Wypadek? Morderstwo? Matki i ojcowie wkrótce odkryją, że małe kłamstwa potrafią być prawdziwie zabójcze. Zoë Kravitz zagra instruktorkę jogi, Bonnie Carlson obecną żonę byłego męża Madeline. W obsadzie znaleźli się również Laura Dern jako Renata Klein oraz Adam Scott jako Ed Mackenzie, mąż Madeline.

d11o7mj

Nicole Kidman i Reese Witherspoon zainteresowały się projektem już w 2014 roku. W pierwotnym zamyśle miał to być materiał na film, ale gwiazdy zgodziły się, że miniserial to równie dobre rozwiązanie. Obie aktorki nie tylko w nim wystąpią, ale także zajmą się jego produkcją. Projekt powstaje dla HBO.

Zoë Kravitz ostatnio zajęta jest na planie obrazu "Niezgodna: Wierna".

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj