Trwa ładowanie...

Big Brother: Wróżbita Maciej przepowiada wynik finału programu. Kto wygra?

Zbliża się wielki finał programu "Big Brother". Czworo uczestników powalczy o sporą nagrodę pieniężną. Wróżbita Maciej postanowił przewidzieć ostateczny rezultat finału.
Share
Wróżbita Maciej wskazał faworyta finału "Big Brothera"
Wróżbita Maciej wskazał faworyta finału "Big Brothera"Źródło: East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER
dh3nya5

Big Brother: Wróżbita Maciej już wie, kto wygra program

Magda, Bartek, Igor i Radek znaleźli się w ścisłym finale "Big Brothera" i powalczą o główną nagrodę, jaką jest 100 tys. zł. Wróżbita Maciej przewidział już, kto ma największe szanse na końcowy triumf. Zrobił to wyłącznie na podstawie dat urodzenia finalistów i ich osobowości.

Zdaniem wróżbity Bartek ma największe szanse, ale największą konkurentką jest Magda i między nimi trzeba rozpatrywać kwestię ostatecznej wygranej. - Bartek może bardzo nabierać ludzi. Dużo ludzi może uważać, że on jest świetny, on wie, jak się przypodobać i zaimponować. Ma świetną intuicję i jest świetnym psychologiem. Ma duże szanse, żeby wygrać, ale wydaje mi się, że Madzia może być jego ogromną rywalką - powiedział w programie "Big Brother Nocą".

dh3nya5

Wróżbita Maciej wypowiedział się też na temat związku Magdy z Olehem, który niedawno odpadł z "Big Brothera". Nie wróżył świetlanej przyszłości parze. - Ten chłopak jest bardzo trudną osobowością. Jest dominujący, zaborczy, zawistny też może być. On może bardzo zdominować Madzię, to są całkowicie dwa różne światy. Magda wybiera złych facetów, ona ma pecha do facetów, wybiera trudnych mężczyzn, przy których cierpi. Ma dobry charakter i może być naiwna. Uważam, że Madzia nie wytrzyma - mówił.

Dodał też, że nie oglądał ani jednego odcinka show.

dh3nya5

Podziel się opinią

Share
dh3nya5
dh3nya5