Trwa ładowanie...

Big Brother: Wróżbita Maciej przepowiada wynik finału programu. Kto wygra?

Zbliża się wielki finał programu "Big Brother". Czworo uczestników powalczy o sporą nagrodę pieniężną. Wróżbita Maciej postanowił przewidzieć ostateczny rezultat finału.

Big Brother: Wróżbita Maciej przepowiada wynik finału programu. Kto wygra?Źródło: East News, fot: Piotr Kamionka/REPORTER
d3trelq
d3trelq

Big Brother: Wróżbita Maciej już wie, kto wygra program

Magda, Bartek, Igor i Radek znaleźli się w ścisłym finale "Big Brothera" i powalczą o główną nagrodę, jaką jest 100 tys. zł. Wróżbita Maciej przewidział już, kto ma największe szanse na końcowy triumf. Zrobił to wyłącznie na podstawie dat urodzenia finalistów i ich osobowości.

Zdaniem wróżbity Bartek ma największe szanse, ale największą konkurentką jest Magda i między nimi trzeba rozpatrywać kwestię ostatecznej wygranej. - Bartek może bardzo nabierać ludzi. Dużo ludzi może uważać, że on jest świetny, on wie, jak się przypodobać i zaimponować. Ma świetną intuicję i jest świetnym psychologiem. Ma duże szanse, żeby wygrać, ale wydaje mi się, że Madzia może być jego ogromną rywalką - powiedział w programie "Big Brother Nocą".

Wróżbita Maciej wypowiedział się też na temat związku Magdy z Olehem, który niedawno odpadł z "Big Brothera". Nie wróżył świetlanej przyszłości parze. - Ten chłopak jest bardzo trudną osobowością. Jest dominujący, zaborczy, zawistny też może być. On może bardzo zdominować Madzię, to są całkowicie dwa różne światy. Magda wybiera złych facetów, ona ma pecha do facetów, wybiera trudnych mężczyzn, przy których cierpi. Ma dobry charakter i może być naiwna. Uważam, że Madzia nie wytrzyma - mówił.

d3trelq

Dodał też, że nie oglądał ani jednego odcinka show.

d3trelq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3trelq