Trwa ładowanie...

"Big Brother": Wielki Brat pokazał, jak głosowali inni. Oleh komentuje

Im bliżej finału "Big Brothera", tym więcej emocji. Ostatnio Wielki Brat pokazał finalistom, kto nominowali ich podczas całego pobytu do opuszczenia show. Magda przeżyła szok, gdy zobaczyła, jak głosował Oleh.
Share
Oleh zdenerwował się na produkcję "Big Brothera"
Oleh zdenerwował się na produkcję "Big Brothera"Źródło: East News, Fot: East News
d43pzsg

W domu Wielkiego Brata działo się wszystko. Były imprezy, kłótnie a nawet narodziła się miłość między Olehem i Magdą. Uczestnicy reality-show choć początkowo nieśmiali, później już zdecydowanie chętniej okazywali uczucia względem siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

Zarówno Magda, jak i Oleh poważnie myślą o związku, chwilowo natomiast zostali rozdzieleni. Magda jest w finale, natomiast Oleh odpadł w zeszłą niedzielę razem z Łukaszem.

d43pzsg

Wielki Brat wpadł na pomysł, żeby pokazać, kto nominował finalistów do opuszczenia domu podczas całego pobytu w "Big Brotherze". Jak się okazało, kilkukrotnie głos od Oleha otrzymała... Magda. "Jestem mega w szoku" - mówiła. Nic dziwnego, mogła poczuć się naprawdę urażona.

Sam Oleh postanowił odnieść się do całej sytuacji na instagramowym profiu.

- Jestem mega wkurzony. Produkcja takie zagrania robi, że to w głowie się nie mieści - mówi na nagraniu Oleh. - Robić takie zagrania z taką delikatną dziewczyną. Okropne to jest - mówi zdenerwowany i dodaje, że nie wie, co ma z tym zrobić i ma nadzieję, że jak Magda wyjdzie na zewnątrz, to wszystko jej wyjaśni i mu wybaczy.

d43pzsg

Podziel się opinią

Share
d43pzsg
d43pzsg