Trwa ładowanie...

Big Brother: Oleh myślał o przedwczesnym opuszczeniu programu, był zestresowany

Oleh odpadł w półfinale programu "Big Brother". Przyznał, że spodziewał się tego, ale mimo wszystko było mu przykro. Teraz powiedział więcej o swoim udziale w show. Wyznał, że nie znał formy programu, czuł dużo stresu i myślał o dobrowolnym wyjściu z Domu Wielkiego Brata.

Big Brother: Oleh myślał o przedwczesnym opuszczeniu programu, był zestresowanyŹródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d20i4kz
d20i4kz

Big Brother: Oleh myślał o dobrowolnym opuszczeniu programu

Oleh wypowiedział się szczerze nt. swojego udziału w "Big Brotherze". Przyznał, że zupełnie nie znał formatu i zasad show. - Nie wiedziałem, co to jest za program. Nigdy nie oglądałem, nie wiedziałem, że to istnieje, ja w ciemno tam wchodziłem - powiedział.

Przez pierwsze dni w Domu Wielkiego Brata nie działo się nic szczególnie interesującego. Z tego powodu Oleh myślał, by dobrowolnie opuścić program.

Na domiar złego miał sny, w których odpadał z programu. Przez to czuł się mocno zestresowany. Oczywiście żałuje, że odpadł, ale ma wątpliwości co do głosowania. - Głosy się rozdzieliły, że ja miałem tylko o jeden procent więcej niż Łukasz. No, troszkę było przykro, że tak było to blisko - stwierdził.

Big Brother: Oleh dowiedział się wiele o sobie i chce zmienić swoje życie

Jednak program okazał się cenną lekcją życia. Oleh nauczył się wiele o sobie, poznał siebie z tej negatywnej strony. Odkrył, że jest bardzo emocjonalny i zazdrosny o bliskich, choć na co dzień taki nie jest. Chce jednak nad tym popracować.

d20i4kz

Przyznał też, że przed wejście do Domu Wielkiego Brata nie był zadowolony ze swojego życia i chciałby je teraz zmieniać. Ma zamiar poświęcić czasu Magdzie, z którą się związał w programie. - To doświadczenie i ta przygoda są niesamowite. I każdemu życzyłbym takiej przygody w życiu - dodał.

Big Brother: Kim jest Oleh?

Oleh Riaszeńczew to 20-letni Ukrainiec z polskimi korzeniami. Od dziecka zakochany w sporcie - był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie. W przyszłości chciałby zostać trenerem personalnym. Aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Największym autorytetem jest jego ojciec i tylko jego się boi w życiu.

d20i4kz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20i4kz