Trwa ładowanie...

"Big Brother": Poznaliśmy nowych nominowanych. Zagrożone 4 osoby

Poznaliśmy kolejnych nominowanych do odejścia z programu "Big Brother". Tradycjnie zagrożony opuszczeniem Domu Wielkiego Brata jest Kamil, a oprócz niego Natalia, Martyna i Vasilis.

Share
"Big Brother": Poznaliśmy nowych nominowanych. Zagrożone 4 osoby
Źródło: East News
d107rmv

"Big Brother": Kolejni nominowani

Kamil Lemieszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska i Vasilis Tomazos zebrali najwięcej głosów wśród pozostałych mieszkańców i znaleźli się wśród nominowanych do odejścia z programu "Big Brother".

Kamil co tydzień jest osobą nominowaną i na razie nie zanosi się, żeby to się zmieniło. Natalia była teraz wśród zagrożonych. Najbardziej zaskoczony z całej czwórki był Vasilis.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

"Big Brother": Kim są nominowani?

Kamil to z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też m.in. jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach i serialach. Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej.

d107rmv

Natalia pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu.

Martyna studiuje kosmetologię, bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet, czuła się piękna i doceniona.

Vasilis ma polsko-greckie korzenie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos.

Kamil jest regularnie nominowany do opuszczenia "Big Brothera" East News
Kamil jest regularnie nominowany do opuszczenia "Big Brothera" Źródło: East News
Natalia ponownie jest zagrożona opuszczeniem Domu Wielkiego Brata East News
Natalia ponownie jest zagrożona opuszczeniem Domu Wielkiego Brata Źródło: East News
Martyna Lewandowska nominowana do opuszczenia "Big Brothera" East News
Martyna Lewandowska nominowana do opuszczenia "Big Brothera" Źródło: East News
d107rmv

Podziel się opinią

Share
d107rmv
d107rmv