Trwa ładowanie...
d3xop4k

"Big Brother": Poznaliśmy nowych nominowanych. Zagrożone 4 osoby

Poznaliśmy kolejnych nominowanych do odejścia z programu "Big Brother". Tradycjnie zagrożony opuszczeniem Domu Wielkiego Brata jest Kamil, a oprócz niego Natalia, Martyna i Vasilis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vasilis był zdziwiony, że nominowano go do opuszczenia "Big Brothera"
Vasilis był zdziwiony, że nominowano go do opuszczenia "Big Brothera" (East News)
d3xop4k

"Big Brother": Kolejni nominowani

Kamil Lemieszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska i Vasilis Tomazos zebrali najwięcej głosów wśród pozostałych mieszkańców i znaleźli się wśród nominowanych do odejścia z programu "Big Brother".

Kamil co tydzień jest osobą nominowaną i na razie nie zanosi się, żeby to się zmieniło. Natalia była teraz wśród zagrożonych. Najbardziej zaskoczony z całej czwórki był Vasilis.

d3xop4k

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

"Big Brother": Kim są nominowani?

Kamil to z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też m.in. jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach i serialach. Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej.

d3xop4k

Natalia pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu.

Martyna studiuje kosmetologię, bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet, czuła się piękna i doceniona.

Vasilis ma polsko-greckie korzenie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos.

Kamil jest regularnie nominowany do opuszczenia "Big Brothera" East News
Kamil jest regularnie nominowany do opuszczenia "Big Brothera"
Natalia ponownie jest zagrożona opuszczeniem Domu Wielkiego Brata East News
Natalia ponownie jest zagrożona opuszczeniem Domu Wielkiego Brata
Martyna Lewandowska nominowana do opuszczenia "Big Brothera" East News
Martyna Lewandowska nominowana do opuszczenia "Big Brothera"
d3xop4k

Podziel się opinią

Share

d3xop4k

d3xop4k